SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Grzańca wychylamy, Zimowy SPAM rozpoczynamy, Nowy Rok hucznie witamy, Śnieg wciągamy.

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

Ilość wyświetleń tematu: 113601

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1042 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8162
kvrwa zeby mi wystarczylo 150g bialka
a rekord niezly

Zmieniony przez - kocham_cbs w dniu 2014-10-26 16:19:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1997 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12712
Ty pewno tyle z odżywki obalasz

jak wspomogłem to się daj sog ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Na co komu odżywki, wystarczy kurak z biedronki i rośniemy jak na drożdżach.

Kupuje kuraki, w netto, Lidlu, Aldi, ale te z biedronki to już masakra, dobry towar im dają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
zauwazyles ze te kuraki z biedry strasznie śmierdzą? i to nie wazne czy termin ma 7dni czy 2. chociaż w sumie przy terminei 2 dni to ja już nie ryzykuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
W biedronce filet z kurczaka jest ostro napompowany, na dodatek jest obślizły. Jak ostatnio chciałem kupić piersi z kurczaka, to się przeraziłem, prawie 700g, a tylko 2 filety. W Lidlu jak mają 500 g paczki to przeważnie są 3 filety, a w biedronce same mutanty.


No i poszło, w 2 seriach 137,5 kg na skosie dodatnim w 3 serii niewiele brakło, ale i tak jestem zadowolony, że udało mi się wrócić do tego co było. Przy okazji rekordzik poszedł w rozpietkach na skosie dodatnim 4 serie po 10 ruchów 36/40/42,5/38,5 kg sztangielki. Klatka dobrze skatowana, jeszcze WL zostało na czwartek, lub piątek.

Zmieniony przez - LiptonS w dniu 2014-10-27 20:06:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1042 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8162
ja odzywek strasznie malo jem
ostatnio carbo z olimpa, bialko z fa i kreatyne z olimpa
ale tylko dlatego ze musze to miec do insuliny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1042 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8162
niezle, 137.5 na skosie w gore to calkiem niezle, na ile ruchow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
odżywek mało za to pół apteki czego innego

u mnie wczoraj strasznie ch**owy trening. w połowie treningu zacząłem sie strasznie ch**owo czuć, po zrobionej serii nie mogłem złapać oddechu itd. mialem zawroty głowy i albo bym zemdlał albo sie wyrzygał zrobiłem pół treningu i poszedłem do domu bo nie bylo sensu wiecej się męczyć. dzisiaj musze nadrobić wczorajsze areoby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1042 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8162
ja wczoraj lapy oj**alem hell raiserem, jak nie robie jakis zj**anych fst-7 czy innych push/pull to hell raiser training polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Ale cycki bolą po wczorajszym treningu

Dobry znak, rozpietki dalej będę robił na sztangielkach.


Crazy_Thung Aż takie zawrotne ciężary były ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mini Foto-Relacja z treningów Klubu Gladiator Krakow

Następny temat

Poszukuje chłopaka z Bochni który pracował w sklepie z suplementami

WHEY premium