SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Go Hard / Lightweight

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3948

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Wyciskanie płasko - robisz mostek? Wolniej opuszczaj wg mnie i raczej staraj się nie do przeprostu.

wiosło podchwytem - nieźle chociaż próbuj patrzeć w górę bo lekki garbik

przysiad - wygląda spoko podciaganie możesz dać miedzy seriami siadów - fajnie wg mnie

podrzut - bardzo szybkie tempo i przy zarzucaniu trochę plecki krzywe

wiosło półsztangą - krzywe plecy!! łep w górę, patrz w sufit! krzywdę sobie możesz zrobic! niektóre powtórzenia wyglądają strasznie !!

dipsy - ja np preferuję 'koci grzbiet' przy pompkach na poreczach to wtedy tez ladnie klatę pompuje

wyciskanie płasko - oj nie ma mostka, i jakoś dziwnie daleko opuszczasz sztangę bo chyba aż pod mostek

hack-przysiad - krzywe plecy strasznie. coś Ci strzeli i bedziesz miał...

wiosło podchwyt - ja bym sie troche nizej pochylił Przynajmniej mi lepiej wchodzi

push press - ale tempo, oddychasz ? jak sztanga spada to weź oddech i wtedy wybij nogami. tak jak robisz to niepotrzebnie się zajeżdzasz cały ruch wychodzi lekko z kolan, ja trochę wolniej opuszczam niż wyciskam

przysiady - też jakoś za szybko... przez takie tempo gubisz technike...



FILMIKI oceniałem od pierwszego do ostatniego

Będę zaglądał


A jak dieta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 390 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15203
.

Zmieniony przez - snowee w dniu 2009-04-28 08:07:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 554
Dzieki Panowie ;D

Adzik

Widzisz gdybys mnie wczesniej o*******il Zaczne od tego, ze u mnie w kazdym cwiczeniu technika nie musi i nie bedzie idealna i jakos przezyje ;)

Zaczne od klaty: trick z butelka zastosuje juz jutro, bo tez mi o tym powiedzieli na innym forum. Mostek staram sie robic, ale jestem tak nierozciagniety, ze po prostu blokuja mi sie plecy i tyle, nie moge sie wygiac.

Wioslo podchwytem: Lekki moze i jest, ale ciezar jak na mnie duzy, wiec na pewno idealnie nie bedzie. Starac sie oczywiscie bede, ale jezeli mam do***ac wiecej kg i miec lekki garbik to tak wole ;)

Podrzut: tu tez juz dostalem o******* i lekkie nakierowania co i jak robic. Cwiczenie dla mnie zupelnie nowe, wiec bede nagrywal filmiki i mam nadzieje, ze zacznie to jakos wygladac nastepnym razem

Wsiolo polsztanga: tu tez juz mnie zjechano plecow bede pilnowal. Niektore faktycznie mogly wygladac tragicznie, ale to juz bylo tylko na zaliczenie powtorzen, wiec na pewno tutaj technike poprawie

Dipsy: ja robie roznie, raz tak i raz tak, klate czuje i przy jednych i przy drugich. Przy nizszych ciezarach robie na klate, a jak juz zaczynam czuc opor, to robie ruchem, ktory jest dla mnie najbardziej naturalny i pozwala mi podnosic najwiecej kg ;)

Jeszcze raz plaskie : jw, ruch naturalny dlatego tak sztanga idzie, co do mosta to najpierw butelka, z pozniej bedziemy kombinowac

Hack: Tez pisalem o tym na innym forum. Widzialem tylko jeden filmik w necie, gdzie koles mial idealnie proste plecy, za kazdym razem jak widze hack przysiad u kogos, to nie ma prostych. Nagraj sobie filmik, to sam zobaczysz, ze moze wydaja sie proste, ale praktycznie zawsze sie skrzywia. Z podstawkami pewnie byloby lepiej, ale u mnie sztanga jest niecale 20cm nad ziemia, bo nie mam podstawek, wiec jak cos wykombinuje, to na pewno hack bedzie lepiej technicznie i ciezary pojda do przodu

Wsiolo podchwytem: no zobaczymy, poprobuje roznych wariantow :P

Push press: oczywiscie, ze oddycham W poprzednich seriach bylo szybsze, ale ostatnia chcialem zrobic troche wolniej. Ja akurat w tym cwiczeniu lubie poczuc szybkosc a niedlugo bede robil podobnie jak wybicie na nozyce, tyle, ze troche inaczej Tzn bede staral sie maksymalnie szybko w gore i blokowac lapy Zobaczymy za tydzien

Przysiady jeszcze raz: ale co z technika? Szybko nie znaczy zawsze zle, a to 15, wiec nie bede za kazdym powtorzeniem sie przygotowywal jakbym mial rekord robic Dla mnie 15, to bardziej wydolnosciowe i przygotowujace do tego, zeby na 5 nie braklo sily

Dzieki za wpisy. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Luzik Mówię co widzę hehehe

W kazdym razie - ja kiedyś ciągłem w MC po 170kg z kocim grzebietem i mi sie nic nie stało, ale chodzi o to żeby jednak pilnować tego. No i zauważ ze jak masz odpowiednią pozycję ciała to też inaczej wchodzi wszystko

Będę zaglądał

JAK ŻARCIE?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 554
I bardzo dobrze, ze mowisz, to co widzisz, bo od tego sa tutaj te filmiki, zebym sobie krzywdy nie zrobil

Co do zarcia, to skupiam sie na okolotreningowym (makaron+kurak). Zaraz po treningu zwykle carbo+bialko i z 1-1,5h pozniej znowu kurak z makaronem. Do czasu przedtreningowego jem jak zwykly smiertelnik

Wiem wiem, ze ****owo, ale niedlugo sie dopracuje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
elo
fajna masz siłke
ciekay dzinnik sie zapowiada bede wpadał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Spoko, każdy ma tam swoje wkręty Je jak chcesZ W razie co mogę radzić


Hades - to do mnie też zajrzyj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
stary jak jestes wstanie wykonac tyle seri po tyle powtorzen w takich cwiczeniach to jestes dla mnie robotem

pełen podziw. Fajnie sie zapowiada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 554
Trening B10 (29.04.09)
Poprzedni trening https://www.sfd.pl/Go_Hard_/_Lightweight-t489308-s1.html#post2

1. Martwy ciąg

45kg x 10
55kg x 10
65kg x 10
75kg x 10
85kg x 10
95kg x 10
105kg x 10
115kg x 10 (ost. 100kg x 10)

2. Wyciskanie wąsko

32,5kg x 10
37,5kg x 10
42,5kg x 10
47,5kg x 10
52,5kg x 10
57,5kg x 10
62,5kg x 10
67,5kg x 10 (ost. 60kg x 10)

3. Podciąganie sztangi do brody

22,5kg x 10
27,5kg x 10
32,5kg x 10
37,5kg x 10 (ost. 35kg x 10)

1. Baterie mi padly w aparacie stad tylko 4 powt w ostatniej serii. Ciezko bylo masakrycznie ostatnie powtorzenia. Ogolnie cala serie robilem ponad 2min, bo przy ostatnich powtorzeniach spore przerwy. Nogi mnie dzis na******laly masakrycznie po siadach, dwuglowe myslalem, ze mi roz***ie, ale na szczescie przy martwym az tak nie przeszkadzalo.

2. Niestety nie moglem uzyc butelki, bo bym sobie krzywde z plecami zrobil... Zaraz po podlozeniu i wygieciu sie w mostek myslalem, ze sie posram z bolu... Zrezygnowalem an dzien dzisiejszy z niej. Moze nastepna serie w waskim tez bym zrobil, ale nie chcialem sie do******lac juz.

3. Byle do przodu. Lekki progres styka.

Ogolnie krotka wypiska, bo siostra miala kolizje i czekam na fona. Zreszta leci mecz i ycd, wiec czasu mam ogolnie malo dzis. Na dole 2 filmiki: kilka powt w martwym i ostatnia seria w waskim juz na nowych bateriach







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Jeżeli chodzi o MC to widzę, że robisz wersję 'sumo' ale bardzo wąsko masz te nogi. Rękoma chwytasz sztangę nie miedzy nogami w klasyku...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomóżcie

Następny temat

FBW - do georgu

WHEY premium