Wyciskanie płasko - robisz mostek? Wolniej opuszczaj wg mnie i raczej staraj się nie do przeprostu.
wiosło podchwytem - nieźle chociaż próbuj patrzeć w górę bo lekki garbik
przysiad - wygląda spoko
podciaganie możesz dać miedzy seriami siadów - fajnie wg mnie
podrzut - bardzo szybkie tempo
i przy zarzucaniu trochę plecki krzywe
wiosło półsztangą - krzywe plecy!! łep w górę, patrz w sufit! krzywdę sobie możesz zrobic! niektóre powtórzenia wyglądają strasznie !!
dipsy - ja np preferuję 'koci grzbiet' przy pompkach na poreczach to wtedy tez ladnie klatę pompuje
wyciskanie płasko - oj nie ma mostka, i jakoś dziwnie daleko opuszczasz sztangę bo chyba aż pod mostek
hack-przysiad - krzywe plecy strasznie. coś Ci strzeli i bedziesz miał...
wiosło podchwyt - ja bym sie troche nizej pochylił
Przynajmniej mi lepiej wchodzi
push press - ale tempo, oddychasz ? jak sztanga spada to weź oddech i wtedy wybij nogami. tak jak robisz to niepotrzebnie się zajeżdzasz
cały ruch wychodzi lekko z kolan, ja trochę wolniej opuszczam niż wyciskam
przysiady - też jakoś za szybko... przez takie tempo gubisz technike...
FILMIKI oceniałem od pierwszego do ostatniego
Będę zaglądał
A jak dieta?
wiosło podchwytem - nieźle chociaż próbuj patrzeć w górę bo lekki garbik
przysiad - wygląda spoko
podciaganie możesz dać miedzy seriami siadów - fajnie wg mnie
podrzut - bardzo szybkie tempo
i przy zarzucaniu trochę plecki krzywe
wiosło półsztangą - krzywe plecy!! łep w górę, patrz w sufit! krzywdę sobie możesz zrobic! niektóre powtórzenia wyglądają strasznie !!
dipsy - ja np preferuję 'koci grzbiet' przy pompkach na poreczach to wtedy tez ladnie klatę pompuje
wyciskanie płasko - oj nie ma mostka, i jakoś dziwnie daleko opuszczasz sztangę bo chyba aż pod mostek
hack-przysiad - krzywe plecy strasznie. coś Ci strzeli i bedziesz miał...
wiosło podchwyt - ja bym sie troche nizej pochylił
Przynajmniej mi lepiej wchodzi
push press - ale tempo, oddychasz ? jak sztanga spada to weź oddech i wtedy wybij nogami. tak jak robisz to niepotrzebnie się zajeżdzasz
cały ruch wychodzi lekko z kolan, ja trochę wolniej opuszczam niż wyciskam
przysiady - też jakoś za szybko... przez takie tempo gubisz technike...
FILMIKI oceniałem od pierwszego do ostatniego
Będę zaglądał
A jak dieta?
