SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie popełniam błąd??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1337

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 610 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4773
Postanowiłem napisać ten temat ponieważ zauważyłem że coś jest nie tak. Trening mam ułożony i sprawdzony, dietę dopiętą na ostatni guzik a i tak jest pełny zastój.

Oto moja dieta:

1. Płatki owsiane 100 g + 4 jajka

2. Gainer 70 g (New mass mutation)

3. Jest to czas szkolny (bułki pełnoziarniste z serem lub inne) + owoce tu posiłek jest raczej słaby.

4. Ryż 100 g z owocami i warzywami + mięso/paluszki rybne + łyżka oliwy

Trening

5. Gainer 80 g prosto po treningu

6. Ryż 100 g, 200 g piersi, warzywa i owoce + łyżka oliwy

7. Ryż 100 g z owocami i warzywami lub płatki owsiane 100 g

8. Ser biały 200 g. + łyżka oliwy

Pomiędzy posiłkami również jem pestki dyni.

Nie dodaje do każdego dania piersi ponieważ z tego co jest i tak mi wychodzi min 2.5 b/kg(81 kg wagi). Według wzorów wychodziło mi ok 3800 kcal dziennie, ja dołożyłem od siebie do 4000 by być pewnym że będzie progres lecz takiego nie ma. Jutro będę układał plan i myślę nad FBW ponieważ na nim się łapie masę.

1. Ćwiczę ponad 2 lata, myślicie że to może być zastój i trzeba sięgnąć po kreatynę?

2 Pyt. Czy wchłanianie się ryżu z zupy jest takie samo jak ryżu z warzywami?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
masa czy redukcja? I co oznacza u ciebie zastoj

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 610 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4773
Oczywiście że masa, redukcja przy takiej ilości węgli i gainerze;)? Zastój oznacza brak dodatkowych kilogramów i efektów w lustrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
rozni ludzie tutaj goszcza wiec lepiej miec czarno na bialym pokaz trening i napisz ile czasu nim jedziesz. W dziale trening jest sporo ciekawych artykulow dotyczacych zastoju

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 610 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4773
Trening miałem sprawdzony przez doświadczonych ludzi tu, ale i tak minęło ponad 6 tyg, był to split x4 więc zmienię go na FBW. Zresztą nie chodzi tu raczej o trening tylko drobne błędy w diecie które sprawiają że nie ma kg :(.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 610 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4773
Podbije bo temat zaginął a ja nie dostałem żadnej odp ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
nie widze o co konkretnie pytasz....

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6747
diete masz do du*y w każdym posiłku masz coś do zmiany ale tu masz takie błędy które najbardziej kują w oko: w 1. brak węgli prostych, przed treningiem wywal owoce i tłuszcz, po treningu wywal tłuszcz i warzywa , 7 to same węgle. , nie trzeba sięgać po kreatyne aby zwalczyć ten zastój ale to by było dobre wyjście oczywiście po poprawionej diecie,

Twoje wymówki są śmieszne.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
hooojowa dieta,bialka tyle co kot naplakal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 610 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4773
koles08 białka jest ok 200 g a przy mojej wadze daje to 2.5 g/kg. Dzięki kowalukf, wprowadzę zmiany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 193 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5652
To tak dużo? Ja mam tyle białka prawie na redukcji :F
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mam problem

Następny temat

Zmiana w kaloriach

WHEY premium