SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gdzie popełniam błąd??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1034

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37
Witam serdecznie. Oto mój problem: od prawie dwóch lat ćwicze, niestety z marnymi efektami, moj plan to:


Pon i piątek-klatka i plecy
wyciskanie w lezeniu płaska ławka
rozpietki
wyciskanie w lezeniu ukosem do góry
wyciskanie w lezeniu ukosem w dół
przenoszenie sztangielki w lezeniu w poprzek ławeczki
podciąganie sztangi w opadzie
podciąganie sztangielek w opadzie
wznosy barków

środa- biceps triceps
modlitewnik
uginanie ramion stojąc sztangielkami
uginanie ramion siedząc na ławce skośnej
wyciskanie francuskie


Waże 66 kg przy 176 cm wzrostu, wcinam gainbolica 6000 od miesiąca, być może to przez to nie nie mam diety?? nie dokladam obciązeń odpowiedznio?? Przez ten okres przytyłem jakies 6 kg ale to i tak malo...

Pozdro , z góry dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15517
A gdzie nogi? Cały czas ćwiczysz tym samym planem? Masz w ogóle jakąś dietę czy w ogóle nic? ( zdrowo się odżywiasz chociaż? )

Na trica tylko jedno ćwiczenie?
Nie robisz MC?

Zmieniony przez - latwoo w dniu 2010-11-06 22:41:50

Pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 735
bez diety, nog, barkow i brzucha to ja sie nie dziwie ze nie maz efektow

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15517
Aaa właśnie tego się nie dopatrzyłem ( brak barków ).

Najlepiej jakbyś wkleił ankietę.

Pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37
na barki tylko 1 cwiczenie mam, dieta kiepsko, duzo jem różnych różności także niezdrowych, na trica to racja ze troche mało jedno ćwiczenie, nogi ćwiczyłem ale przestałem- kiepskie rezultaty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gdzie popełniłeś błąd ? kolego wszędzie
masz kiepski plan , nie masz diety , nie masz pojęcia co robisz

w " planie " masz bałagan w zasadzie to nie plan tylko jakoś przypadkowo pozbierane ćwiczenia , poza tym jak na 2 lata to planów chyba było kilka co ?
plecy i klatkę robisz jednego dnia a do tego 2 razy w tygodniu kiepski pomysł w twoim przypadku , barków ( bo wznosy to wiesz ... )i nóg nie robisz wcale ( i popatrz niema masy , coś podobnego ) o diecie i odżywianiu pisał nie będę , od musi być paliwo i budulec i kropka ( ja też nie mam diety "par excellence" ale są 3 porządne posiłki plus uzupełnienie braków odżywką jakąś wedle potrzeb plus witaminy )poz tym dieta zależy od celu
ale przede wszystkim żeby cokolwiek ruszyć to musisz mieć pojęcie , a po twoim poście widać że sobie przez te 2 lata wybitnie nie zadałeś trudu żeby cokolwiek się dokształcić w temacie ... podsumowując trzeba zacząć w sumie jeszcze raz tym razem tak jak należy , czyli postaw sobie cel , dobież odpowiednie środki do realizacji i do dzieła ( wklej ankietę !!! )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37
no dobra koledzy... wiecie nie mam tez za duzo czasu wnikać w takie rzeczy , pracuje i ucze się a to traktuje jako dodatkowe zajecie ale mniejsza z tym, jaki plan wiec proponujecie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15517
Rozumiem, że nadal chcesz ćwiczyć 3x / tydzień. Więc może ' na początek ' jakieś FBW?

Pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37
no bardzo chętnie :D jakbyś mógł podrzucić jakiś w miare latwoo??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2131
po 2 treningi trzeba zmieniac po 2 zamieniac hantle na sztange.zmieniac kąty nachyleniania skosy trenować na wyciagach oraz dieta a jeżeli trenujesz 1 i tym samym treningiem od 2 lat to lipa.proponuje zastosować trening masa-rzezba-siła pzd

MuNGo_O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 482 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1177
Nogi: Przysiady ze sztanga na barkach 3s
Plecy: Wiosłowanie sztanga 3s
Klatka: Wyciskanie sztangi na skosie 3s
Barki: Wyciskanie sztangi z za glowy 2s
Biceps: Uginanie ramion ze sztanga 2s
Triceps: Wyciskanie sztangi wasko 2s
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW mi nie pasuje

Następny temat

Plan

WHEY premium