SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Imbecillo ze mnie, straszny zrobiłem błąd i co teraz?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 722

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 639
Ćwiczę splitem, jestem w trakcie 2-tygodniowego treningu regeneracyjnego, pierwszy poszedł. W drugim pomyślałem sobie, że wcielę w życie element nacisku na fazę negatywną i zapoznam się z nowymi ćwiczeniami. Myślałem, że przy małych obciążeniach nie będzie to ciężkie a tu... . Lekko nie jest, co powinienem zrobić ten tydzień nie jest już taki regeneracyjny, więc w 100% ten okres nie zostanie zrealizowany. Mam to potraktować jako nauczkę na przyszłość i ruszać wg. planu z nowym 6-tygodniowym cyklem masowym po świętach, czy odejmować obciążenie i robić regenerację po regeneracji (co nie wydaje mi się dobrym rozwiązaniem)?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
zrob tydzien przerwy od silowni (calkowicie) i bedzie git. Takie cwiczenie i jednoczesna regeneracja sa do dupy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy taki plan na redukcje może być????

Następny temat

Pytanie do traktora71 w sprawie FBW

WHEY premium