SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fatalna przeszłość...Prosze o pomoc...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2153

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
W zasadzie wszystko już zostało powiedziane.

Czyli :

1. jedz. i to dużo.

2. zakup sprzęt.

3. Trening - FBW.

Niebezpieczeństwo tkwi w tym "muszę szybko nabrać masy mięśniowej". Ciało reaguje na bodźce. Ale reaguje z pewną bezwładnością. Czyli, że jak zaczeniesz jeść i trenować to nie od razu przestawisz się na "budowanie mięśnia". Pierwsze efekty powinny być widoczne po okolo 4 tyg.

Siłownia + pośpiech + słomiany zapał daje opłakane rezultaty. I znająć Twoje doświadczenia z ciemną stroną mocy - to pachnie ciągotkami w stronę drogi na skróty.

Lej na przemysł filmowy. Pamiętaj, że zdrowie jest najważniejsze. Omijaj koksy szerokim łukiem.

Życzę powodzenia i wytrawałości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1
W Tej ławce co dałeś linka nie ma modlitewnika,czy to jest bardzo konieczne jeśli posiadam normalną sztange i drążek do podciągania ?
Co do obecnej diety to jestem akurat na zwolneniu L4 (wiązadło w kolanie) i to właśnie robie,leze cały dzień i jem co 4 godziny co tylko sie da + 4 litry maślanki dziennie i tak już prawie miesiąc:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
z tą maślanką i jedzeniem co się da to prosze cie...

Poczytaj!

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1
No było powiedziane żeby jeść często i dużo i tak robie właśnie,dużo nabiałów,ziemniaków,itp itd....
Akcesoria do ćwiczeń i tak sobie chce kupić ale puki co wydaje mi sie że ok 2-3 miesiące powinienem zregenerować jako tako wyniszczony organizm no i trenować też troche nie zaszkodzi żeby przyzwyczajać mięśnie do pracy...

co do koksów to ....eh...korci mnie żeby spróbować jakieś paszy dla świń albo Omke...czy chociaż mietki ....


Pozdrawiam !

ps. jak się ma picie alkocholu (tylko piwa 5-6 w jednym dniu tygodniowo) i palenie ok 15 papierosów dziennie do kulturystyki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4740
stary zostaw koksy. zniszczysz sie jeszcze bardziej. zacznij trening z dobrą dieta a gwarantuje ci że przyrosty bedą. poćwiczysz z pół roku i sobie zrobisz jakiś cykl na kretce. daj organizmowi szanse. 1000 razy sie zastanów zanim weźmiesz sterydy.

Edit: jeśli chcesz rzeczywiście coś zrobić konkretnego ze swoim ciałem to odpuśc sobie alkohol, fajki zmniejszają wydolnośc podczas ćwiczen.

Zmieniony przez - aygore w dniu 2008-01-13 17:55:16

"Jedyną osobą ktorej musisz cokolwiek udowadniać jesteś ty sam."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1
Okey,poslucham was i nie tkne się sterydów,na chwile obecną w każdej wolnej chwili robie pompki,brzuszki i podciąganie się na drążku.Jem ogromne ilości można powiedzieć....
W przyszłym miesiącu po wyplacie kupie wszystkie akcesoria typu ławeczka itp itd i zaczne powoli trenować,po ok miesiącu treningów ustale sobie jakąś konkretną diete i konkretne godziny treningów.
Musze sporo nadrobić...od 3 klasy podstawówki nawet na W-F nie byłem z powodu zwolnenia lekarskiego (astma)
Mam nadzieje że mi się uda...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 887 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37426
oj i trzymaj sie tego zeby juz nie brac bo biale reza organizm trochu a juz nie mowiac ze po takiej "chemioterapii" za***al bys sterydy to juz katastrofa chociaz znalem i takich to na zewnatrz wygladali a wewnatrz slaba papka i po miesiacu oj cieniutko z sila bylo a i z efektow szybko spadali takze wytrwalosci i pozdrawiam

"Training is like life, you get your ups and downs(...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1
Jestem ciekawy czy bardzo spadła moja żywotność przez dragi ....
było pare maratonów po 3-4 dni bez snu na fecie...ale zwykle to tylko w piatki i w soboty cpalem....bylem w takim stopniu ze przez noc 10 dropsow szlo i 2 giety fetogowna ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
nawet nie wiem co ten slang oznacza...

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1
Maraton to pare dni bez jedzenia na fecie,zero snu itp itd
10 dropsow - 10 tabletek ''extasy'' (mieszanka roznych gowien)
Fetogowno - feta,scierwo,szmata,amfetamina,speed ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Silka w piwnicy

Następny temat

Trening na siłce- prośba o pomoc

WHEY premium