SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FBW można tak?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5556

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pondro02
A czy picie dużych ilości koli zero, wpłynie na redukcję? I iffym? W sensie jakąś retencja wody czy coś, bo no w miesiąc mi talia spadła z 87 do 80 cm więc się cieszę,ale no jakby czasami ten brzuch gorzej wygląda


Sam pije kole zero bo fajnie oszukuje żołądek że jest pełny nic ci nie będzie w najgorszym przypadku dostaniesz sraczkę i tyle xD.
Jeżeli ona ci pomaga nie jeść innego syfu to cokolwiek miało by robić negatywnie i tak będzie mniej szkodliwe niż przerwanie diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 508 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4262
Anubis no z 2 litry na dzień xD ale nie codziennie kiedy jest oczywiście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
no jak dla mnie to sporo, u mnie puszeczka od czasu do czasu wchodzi góra pół litra

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 508 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4262
A jak wskoczyłem na zero i chce zrobić dieat break to ille powinien trwać? 1 tydzień jest ok jestem po 5 tygodniu redukcji miałem cel do 15 bf i myślę że już okolice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777734
Generalnie napoje typu zero mogą się okazać pomocne na redukcji bo wiadomo, że czasem coś słodkiego bez kalorii zaspokoi nieco ochotę na słodkość, jednak to tylko niewielkie ilości powinny być stosowane bo jak by nie patrzeć nic dobrego w tych napojach nie ma i wciągać 2 litry dziennie to gruba przesada.

Jak ktoś sporo pije takich napojów to powinien delikatnie je ograniczać bo wiadomo, że nie da się z 2 litrów dziennie zejść do zera, ale małymi krokami należy takie napoje eliminować i stosować okazjonalnie.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 508 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4262
Tzn, chciałbym coś zaznaczyć piję tą cole bo nie chce się jakoś bardzo ograniczać na redu,mógłbym zrobić redu na czysto tylko zawsze po moich redukcjach się rzucałem na jedzenie, dlatego według mnie głupio byłoby iść w tym samym błędnym kole naprawdę sporo tych redukcji robiłem na czysto i nigdy nie wychodziło. Myślę dlatego że iffym będzie dobrym rozwiązaniem muszę próbować innych rozwiązań. W dodatku oprócz iffym jest to dieta bardzo różnorodna, tzn jem naleśniki nie wliczam smażonych rzeczy do niezdrowej żywności max 20 % syfu zjem.jak redukcja się uda to planuje na masie ograniczać niezdrowe produkty. W dodatku jem sporo smacznych produktów więc no zobaczymy, oczywiście jak wyjdzie to się pochwalę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
greg doucette na YouTube ma to samo podejście co ty z tego co czytam teraz w twoim poście wyżej możesz posłuchać go jak opowiada bo wydaje mi się że taki styl jedzenia można utrzymać cały czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 508 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4262
Powiem że on jest bardzo wysuszony, a mi wystarczy 15 % bf.ej a czy warto byłoby wliczać naleśniki do syfu? Bo mi się wydaje że to przesada, oczywiście jeśli jest coś więcej jakaś polewa czoko to wliczam. Kiedyś widziałem na sfd dziennik Adama piwko on chyba też na iffym leciał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777734
Wiesz ale do wszystkiego trzeba podejść zdroworozsądkowo i starać się ta dietę poprawiać regularnie.
Ja stosuję dietę zbilansowaną i jem w niej praktycznie wszystko, smacznie, zdrowo, różnorodnie, sam pozwalam sobie na chipsa, pizzę, pepsi zwykłą. Ale są to produkty okazjonalne nie jem paczki chipsów dziennie tylko trochę w tygodniu i to nie każdym.
Dieta to nie tylko kalorie ale świadome podchodzenie do odżywiania. Nie jesteśmy zawodowcami żeby jeść ryż z kurą i twaróg z oliwą. Można jeść smacznie, zdrowo, różnorodnie i kształtować formę

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 508 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4262
Rozumiem to w pełni jak mi uda się redukcjia to na następną redukcjie zmniejszę ilość niezdrowej żywności. A właśnie obecnie nie ćwiczę na siłowni i jem mało białka ale za to biegam, czy tak samo mogę zmniejszyć swój bf jeśli jestem na deficycie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuję informacji, tematów o blokach treningowych pod trójbój.

Następny temat

Siłownia - czy jest sens?

WHEY premium