SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Entliczek, pentliczek, szczuplejszy Czajniczek

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 826 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75077
Mieszanka - gotowiec (same warzywa bez dodatków). Sama też moge taka zrobić - jakoś nigdy o tym nie pomyslałam. A zupa to rosól na wiejskiej kurze z marchewką, pietruszką, selerem i jakimś bialym ryżem + (jak zwykle) sól, liść laurowy, ziele ang. i suszony lubczyk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nigdy ale to absolutnie nigdy nie wiesz co fabryka robi z tymi warzywami czy mięsem przerabianym. W procesach przeróbki dozwolone jest stosowania rożnych substancji często toksycznych (co ma na celu zabicie bakterii) i nie ma obowiązku deklarowania ich na opakowaniu bo.. to nie dodatek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 826 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75077
Dzięki za informacje :) Czy zatem mrożone np. bropkuły czy szpinak też nie są polecane?
Po świętach chciałabym wrocić do treningu (myślę o jakimś z piłką).
Jaki powinnam przyjąc rozkład? Wcześniej miałam 1700kcal 120B/130W/78T i spadało.

Zmieniony przez - czaj_nik w dniu 2013-12-20 13:46:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
Czaj_nik, widać zmiany zgodnie z tytułem tego dziennika - czajniczek jest szczuplejszy. fajnie jest, a będzie jeszcze lepiej. Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84012
...ależ brzuch wessało Oby tak dalej

"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale zmiana ,pięknie wyszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 826 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75077
AL3ktra, Ejpi, Kwoka dziękuję dziewczyny!

Ostatnio wspominałam o bólu kolana. Poszłam do ortopedy – ponaciskał, poruszał. Powiedział, że chrupie. Zalecenia: ćwiczyć ale nie obciążać kolan. Zaproponował, że jeśli nie przejdzie za jakiś czas można spróbować wstrzyknąć kwas hialuronowy. Powiedział, że mogę łykać glukozaminę lub kolagen, ale on nie gwarantuje poprawy (nie jest to udowodnione itp.)
Kupiłam Collaflex (Dzienna porcja (2 kapsułki) zawiera: 700 mg BioCell Collagen, w tym 420 mg kolagenu typu II, 140 mg siarczanu chondroityny oraz 70 mg kwasu hialuronowego, 80 mg witaminy C (100%)).
Czy lepszy będzie np. Artro Protect Max (3 kapsułki zawierają: Siarczan glukozaminy 1200 mg, siarczan chondroityny 150 mg, Boswellia serrata 135 mg, witamina C 60 mg, niezdenaturowany kolagen typ II 22,5 mg, maltodekstryna (substancja wypełniająca))?

W związku z powyższym na razie nie będzie wykroków i przysiadów.
Czy taki trening będzie ok? (3x15)
1. plank
2. martwy ciąg
3. naprzemienne uginanie rąk siedząc (na piłce)
4. wyciskanie sztangielek płasko (na piłce)
5. francuskie uginanie rąk siedząc (na piłce)
6. wyciskanie sztangielek siedząc (na piłce)
7. wiosłowanie prostymi ramionami leżąc na brzuchu (na piłce)
8. wznosy z opadu (na piłce)
9. wznosy bioder leżąc (na piłce)
10.wznosy łydek siedząc (na piłce)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 567 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14713
super efekt, szczególnie brzuch się spłaszczył

http://www.sfd.pl/Redukcja_DT/beferfect!-t977187.html#post1
Nie módlcie się o łatwe życie. Módlcie się, żebyście byli silniejszymi ludźmi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 826 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75077
Dzięki Beperfect

Ostatnio brzucha raczej mi nie wydyma. Czyli zalecenia Obliques pomogły.
W święta wpadły głównie węgle (np. pierogi, krokiety bezglutenowe, owoce, 4 kostki gorzkiej czekolady), troszkę wina. Niejedzenie glutenu uchroniło mnie przed jedzeniem ciasta.

Jeszcze dojadam to co jest w lodówce, w sklepach pustki, więc miskę porządnie ogarnę od nowego roku.
Jem jak czuję głód a często go czuję.
Centymetry i waga spada.


Chcę już coś poćwiczyć.
Ostatnio były marsze i joga.
Czy taki trening może być? Zmodyfikowałam trochę ten z piłką.


Delfinka odgapiłam od Ciebie tabelkę, mam nadzieję, że mogę

Zmieniony przez - czaj_nik w dniu 2013-12-29 15:32:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
No, no ale się pozmniejszało Super z brzucha i pleców zeszło. Teraz trochę mięska i cud miód dziewczyna

Jakbyś się nie przyznała to bym nie poznała, że to inspiracja ode mnie Twoja jakaś ładniejsza

Podglądam dalej i już się nie mogę doczekać co to będzie na wakacje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja-początkująca, prośba o ocenę planu

Następny temat

DT/Fergi

WHEY premium