SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Entliczek, pentliczek, szczuplejszy Czajniczek

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42430

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 826 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75077
spróbuj Beperfect
Można jeszcze do tego dodać ugotowaną ciecierzycę/soczewicę, makaron i ewentualnie usmażone pieczarki. Dla mnie pyszne.

TRENING:
Dobrze mi się dziś ćwiczyło.
Rozgrzewka (ostatnio nie są bardzo męczące - nie mogę skakać, ale staram się jakoś rozruszać)

Po treningu wypełniałam tabelę i zapomniałam o rozciąganiu. Zrobiłam chwilę później takie krótkie.

MEDYKAMENTY: euthyrox, tran, cynk, selen, magnez z B6, Collaflex, melisa (rano), chmiel (wieczorem), enzymy trawienne
DLA BRZUCHA: masaż, okład

MISKA: 1700kcal 120B/130W/78T bez glutenu

Dziś czułam się jakaś taka pełna aż po gardło. Fajnie na to enzymy pomagają.
Pomarańcza - po treningu.

Zmieniony przez - czaj_nik w dniu 2014-01-08 20:07:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 567 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14713
o ja, ale mi smaka narobiłaś, dawno nie jadłam ciecierzycy, może w weekend uda mi się wypróbować ten przepis

http://www.sfd.pl/Redukcja_DT/beferfect!-t977187.html#post1
Nie módlcie się o łatwe życie. Módlcie się, żebyście byli silniejszymi ludźmi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22202
Dobrze widzieć żeś w lepszej formie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 826 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75077
Cześć Marta!
nom!
Za to u Ciebie jakiś gorszy okres. Trzym się!

Proszę zerknąć na mój MC
http://


mam wrażenie, że jakoś się śmiesznie huśtam, brzuch wypinam

Zmieniony przez - czaj_nik w dniu 2014-01-08 22:00:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
bo nie chce ci sie przysiąść , zegnij nogi bardziej jak odkładasz sztangę te ruch zaczyna i kończy sie nogami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 826 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75077
Dzięki Iza, że zajrzałaś.
W pierwszej fazie ruchu jak odkładam mogę bardziej zgiąć, ale niżej nie zejdę niż tu na końcu, bo boję się, że będzie mnie bolało kolano.

Po wczorajszym czułam dziś lekko uda i tricepsy, ale tylko tak delikatnie.

AKTYWNOŚĆ:
1,5h joga (pozycje stojące + kilka na mięśnie brzucha)
Kiepsko mi się dziś ćwiczyło. Nie mogłam się skupić np. na napinaniu mięśni nóg. Może jakieś zmęczenia albo taki dzień

MEDYKAMENTY: euthyrox, tran, cynk, selen, magnez z B6, Collaflex, melisa (rano), chmiel (wieczorem)
DLA BRZUCHA: masaż, okład

MISKA: 1700kcal 120B/130W/78T bez glutenu

Do miski wpadł jeszcze mały kawałek ciasta bezglutenowego z mąki jaglanej, banana, wiórków kokosowych i gorzkiej czekolady.
(Koleżanka przyniosła na jogę a że było bezglutenowe i bez cukru (no z czekoladą), to spróbowałam.)

Zmieniony przez - czaj_nik w dniu 2014-01-09 22:50:46

Zmieniony przez - czaj_nik w dniu 2014-01-09 22:52:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
masz kłopot ze zrobieniem przysiadu? za chwile w tej pozycji będą ciebei plecy bolały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 826 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75077
mam, (jak za badzo obciążę kolano, to później boli - nie mocno ale coś się dzieje)
podczas treningu spróbuję jeszcze wyczuć jak nisko mogę zejść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
kombinuj, przysiad musi być, w czasie ćwiczeń statycznych kolano jest chronione obciążasz biegając czy wykonując szybkie zmiany kierunku ruchu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 826 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75077
Przypomniało mi się, że kolano też czuję jak za dużo siedzę. (w pracy dużo siedzę ew. stoję)
Jak byłam ostatnio ma sztuce 2,5h to w trakcie bolało mnie kolano.
Widziałam u którejś z dziewczyn, że ma robić przysiady z cc.
Ja dziś w ciągu całego dnia zrobiłam sobie ok. 15 serii po 5 przysiadów. I chyba muszę to częściej uskuteczniać.

DNT
nie było czasu

MEDYKAMENTY: euthyrox, tran, cynk, selen, magnez z B6, Collaflex, melisa (rano), chmiel (wieczorem)
DLA BRZUCHA: masaż, okład

MISKA: 1700kcal 120B/130W/78T bez glutenu

Miska niedojedzona - byłam u koleżanki i trochę się przeciągnęły babskie pogaduchy. Była fajna, można powiedzieć lejdisowa pizza, ale niestety z glutenem, więc nie jadłam

Całkiem fajny wyszedł mi pierwszy posiłek. Zrobiłam kotlety z jajek i kaszy jaglanej.

Zmieniony przez - czaj_nik w dniu 2014-01-10 23:08:51
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja-początkująca, prośba o ocenę planu

Następny temat

DT/Fergi

WHEY premium