SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Entliczek, pentliczek, szczuplejszy Czajniczek

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42278

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
dlaczego ty w przysiadzie ręce do przodu przesuwasz?
ręce powinny sobei swobodnei zwisać z ciężarkami ni e powinnas niemi ruszac w ogóle
To samo w MC ręce tylko trzymają cizar to jak on idzie zależy tylko i wyłącznie od ruchu ciała
To taka globalna uwaga, ale ciało, widze ze starasz sie dobrze trzymac, chociaz przez ten ruch rąk układa sie ono za bardzo do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 826 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75077
Pewnie wydawało mi się, że będę nimi o ziemię uderzać i dlatego tak.
Ręce zawsze miałam napięte, trzymające ciężar.
Postaram się nimi nie ruszać. Dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
mysl ze to linki

A tak poza tym to co slychac w skrocie? Kiedy byly ostanie pomiary?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 826 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75077
U mnie pozytywnie

Pomiary były wczoraj. Ładnie powoli spada :) Niestety głównie z górnych partii, ale można się było tego spodziewać. Obojczyki widać, brzuch się poprawił (pod warstwą tłuszczu jest twardy) a cm w nogach raczej nie lecą (ale chyba poprawił się ich kształt, bo już w spodniach rurkach wyglądam normalnie a nie jak parówa)

Trening może być. Jak ćwiczę, to go nienawidzę a jak jestem po, to się cieszę. Małe postępy są, ale chyba będę musiała dokupić ciężaru.
Staram się ćwiczyć z ciężarami 2 razy w tygodniu (wiem, że powinnam 3, ale czasu brak) + 1-2 razy aero, to dlatego , że chodzę jeszcze na jogę 2 razy w tyg. Staram się więcej chodzić i więcej ruszać. Zazwyczaj tak to wygląda. Może być?

Rozkład miski na tą chwilę ok
Problemy jelitow-żołądkowe najbardziej nasilają się w okresie owulacji i miesiączki (+stresowe okresy).
Poza tym czasem się jeszcze zdarzają. Niektóre produkty powodują u mnie wzdęcia. Czy powinnam je odstawić? (Dodaję do takich potraw kminek i majeranek - czasem pomaga.)

Ogólnie jestem bardzo zadowolona
(bo przestawia się też trochę w głowie na +)
tylko bardzo dużo czasu zajmuje żarcie, ale kiedyś się wprawię

Zmieniony przez - czaj_nik w dniu 2013-10-27 18:08:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 826 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75077
TRENING:

To jakaś masakra była. Pot się lał, umęczyłam się aż było mi słabo. A w trzeciej serii mówiłam nigdy więcej.

Przysiad (starałam się robić tak jak napisała Obli):
- na początku hantle obijały mi się o nogi
- 10kg to chyba trochę za dużo, bo z techniką było gorzej
- kolana zaczęły mi uciekać do środka

TABSY: euthyrox E25, tran

MICHA: 1700kcal 120B/130W/78T bez glutenu


Czy macie też w dzienniku żywieniowy 2 razy 27 październik?

Zmieniony przez - czaj_nik w dniu 2013-10-27 20:27:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to zamien przysiad zwykły na goblet i cwicz te uciekające kolana.
W czasie okresu czsto są problemy zołądkowe, reakcja na hormony. A jezli cos powoduje wzdcia ale pomagają zioła to możesz jeśc ale niewiele , jednak gdy nei pomagaja to sobei odpuśc, po co dokładać problemów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 826 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75077
Szefowa powiedziała! tak zrobię
Dzięki za rady Obli

TRENING:
1,5h joga - w większości pozycje stojące relaksujące, co nie znaczy że było łatwo - głównie nogi popracowały (rozciąganie, wzmacnianie), troszkę barki (rozciąganie)

TABSY: euthyrox E25, tran

MICHA: 1700kcal 120B/130W/78T bez glutenu
* dla tych co lubia słodkie polecam ser biały z gruszką i migdałami - mniam
* po obiedzie miałam dolegliwości żołądkowe - chyba smażony na oleju kokosowym łosoś był dla mnie dzić trochę za ciężki, może za tłusty


Zmieniony przez - czaj_nik w dniu 2013-10-29 08:02:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 826 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75077
30.10.2013

DNT (może i lepiej, bo byłam bardzo zmęczona)
(miał być trening, ale...)
Wypadł wyjazd do Wrocłaawia. Przy okazji - 3godz. łażenia po sklepach za spodniami (bo już wszystkie wiszą i nie mam w czym do pracy chodzić). Jak zwykle wszystkie spodnie wąskie w udach i za szerokie w pasie, ale rozmiar mniejsze niż kiedyś Znalazłam jedne dobre (delikatnie odstają z tyłu - najwyżej zrobię zaszewki)

TABSY: euthyrox E25, tran

MICHA: 1700kcal 120B/130W/78T bez glutenu

Posiłek 4 u mamy, więc waga "na oko".
Jakaś głodna byłam:
- w pracy pod koniec (wypiłam więc czerwoną herbatę żeby zapełnić brzuch, ale po tym tylko rozbolał mnie żołądek)
- na zakupach (przed 5-tym posiłkiem - za długa przerwa) - jak jechałam do domu wydęło mi brzuch, miałam lekkie nudności, trochę bolał żołądek
(trochę się boję, bo takie reakcje na głód miałam przed eradykacją helicobactera)

Zmieniony przez - czaj_nik w dniu 2013-10-30 13:27:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a po normlanej herbacie? Moze zwykła czarna lub zielona pij?
czy jesz fermentowane warzywa o owce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 826 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75077
najczęściej piję herbatę zieloną, czasem ziołwe, owocowe, czarną rzadko
(dziś wypiłam czarną, zieloną i żurawinową i było ok)

kapusty kiszonej się boję, bo czasem wywołuje u mnie problemy żołądkowe, więc raczej nie jem
ogórki kiszone ostatnio jadłam (miałam jakieś dolegliwości żołądkowe, ale raczej nie po tym), wydaje mi się, że ogórki mogę

wydaje mi się, że po pozbyciu się helico. trochę się uspokoiło, ale od jakiegoś czasu znowu
wzdęcia (nie zawsze) wywołują u mnie: brokuły, kalafiory, kapusta, brukselka, cebula, sałata, strąki itp.
kiedyś również papryka, ogórek zielony (teraz chyba mniej)
najgorsze jest to, że czasem jem i jest ok a czasem nie :(

więc jeśi chodzi o warzywa, to głównie pomidory wcinam (i bardzo je lubię)

jeśli chodzi o owoce napewno nie mogę zjeść jabłka czy gruszki jak jestem bardo głodna, bo skończy się to bólem brzucha

ostatnio jakaś głodna się zrobiłam. może za dużo kwasów żołądkowych...

mam zdiagnozowane jelito drażliwe, więc niby część dolegliwośći może być od tego

moje problemy jelitowo-żołądkowe wróciły do mnie po wyjeździe wakacyjnym (gdzie było raczej ok), czyli pewnie stres ma na to wpływ



Zmieniony przez - czaj_nik w dniu 2013-10-30 14:52:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja-początkująca, prośba o ocenę planu

Następny temat

DT/Fergi

WHEY premium