SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efenedryna

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 811
Elo
Co powiecie o Efedrynie ? Wiem ze jest to mocne, ale co sadza o tym profesjonaliści.
Moge ja brac w wieku 17 lat ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 811
Co do tego tematu, to przyznam szczeze ze niewiedzialem ze to dziala podobnie jak amfa. Teraz to wiem i zrezygnowałem z tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
zdecydowanie nie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 186 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1384
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12083 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
nie mozesz. niebezpieczna, nielegelna

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
3x nie.
niestety nie przechodzisz do następnego etapu.
Zapraszamy za ... a nie; przepraszam. Puknij się w głowę i dowiedz się czym jest efedryna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
odpada szczegolnie w Twoim przypadku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 811
Dziękuję za informacje. InTheEnd ty sie puknij w leb, trochę uprzejmości względem nowych użytkowników nie zawadzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
soltys981
Dziękuję za informacje. InTheEnd ty sie puknij w leb, trochę uprzejmości względem nowych użytkowników nie zawadzi.

Przeczytałeś regulamin? Nie.
Wchodząc na jakiekolwiek forum czyta się regulaminy.
Ludzie z twoim stażem za spalacze ledwo nie powinni się łapać a co dopiero za efedrynę, która jak ktoś to wspomniał - jest nielegalna.
Rozumiesz o co nas pytasz? O nielegalną substancje.
Poza tym sam wspominasz, że jest mocna - sprawdziłeś dokładnie co może powodować? Gdybyś użył choć w 1% wyszukiwarki (nie google, wystarczy wyszukiwarka tego forum) to znalazłbyś milion odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 811
Mam staz 13 msc po takim okresie chyba mozna zacząc jakis slaby spalacz brac. Hym w wszelkich mas mediach mowia ze nie mozna ufac "szukajce". Forum jest taka wspaniała rzeczą ze wypowiadają sie ludzie i mozna im zaufac. ( Nie zawsze.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
soltys981
Mam staz 13 msc po takim okresie chyba mozna zacząc jakis slaby spalacz brac. Hym w wszelkich mas mediach mowia ze nie mozna ufac "szukajce". Forum jest taka wspaniała rzeczą ze wypowiadają sie ludzie i mozna im zaufac. ( Nie zawsze.)

Idąc tym tokiem rozumowania nie możesz i nam zaufać. A wyszukiwarka jest od tego, żeby ją używać. To samo mówią ludzie, którzy piszą "jest tyle tematów z dawkowaniem kreatyny, że nie wiem jak stosować, pomóżcie" - tymczasem w co drugim temacie jest o tym mowa.
Poza tym w twojej wypowiedzi mamy przykład paradoksu - piszesz o słabym spalaczu a w twojej pierwszej wypowiedzi jest napisane mniej więcej tak : "wiem, że efedryna jest mocna". To jak w końcu?

Jeżeli szukasz lajtowego spalacz to wysil się i przeczytaj.
https://www.sfd.pl/[FAQ]Pytania_i_odpowiedzi_dotyczące_suplementów_oraz_odżywek._-t916866.html
Ułatwię Ci - wstęp a potem ostatnie pytanie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolejny miesiąc... kolejny KONKURS !!!

Następny temat

Moj trening do sprawdzenia.

WHEY premium