SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efekty po miesiącu?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10649

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 459 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6502
Siemanko przedstawiam wam ,efekty po miesiącu pracy FBW .Dodaje tu temat z pytaniem czy idą w dobrą stronę?:) Waga:75kg Wzrost:185. Chcę masować do wakacji :)





Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 638
Jest dobrze, środek klatki mizerny ;) Nie dałeś zdjęć z przed miesiąca i nie ma do czego porównać ;) Czekam na więcej !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 459 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6502
No sprzed miesiąca nie mam zdjęć,ale jest o wiele lepiej :) Nad Klatką pracuje,Jakieś propozycje ćwiczeń na środek klatki ?^^

Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 526 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5496
po prostu ćwicz po miesiacu nie urosnie Ci wielka klata

,,Gdy znasz niebo i ziemię, zwycięstwo jest niewyczerpane."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 638
Co prawda to prawda, ja tylko napisałem o tym co mi się rzuciło najbardziej w oczy ;) ale jak na miesiąc jest bardzo dobrze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 459 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6502
Czyli ide w dobrym kierunku?:P
1

Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 638
Nie wiem jak wyglądałeś przed miesiącem :D Nie wiem ile wcześniej ważyłeś, obwód klatki, biceps, nogi itp. no nie wiem nic :D Nie da się określić czy idziesz w dobrą stronę mając wzrost, wagę i dwa zdjęcia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 688
zaloze sie ze za duzo sie nie zmienilo i przed miesiacem wygladales bardzo podobnie. Trzeba sie liczyc z tym ze to sport na lata i miesiac to malutko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 459 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6502
no trochę się zmieniło i to na + :) Czyli źle nie wyglądam?:D

Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12092 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
masz genetycznie tak przyczepione miesnie piersiowe, juz taka przerwa ci zostanie. minimalnie sie zmniejszy, ale niezbyt

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 459 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6502
Ale co do klatki ,jak będę ćwiczył będzie rosła,mam nadzieję?:)

Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening pleców

Następny temat

Masa u ektomorfika

WHEY premium