SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwna sprawa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2396

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3595
Witam
Mam pytanko chodzi mi o wiczenia na biceps,mianowicie:
-gdy robie serie 15 powtorzeń hantlami łapka pompuje mi się elegancko,druga 12,10,8 jest OK
-następne cwiczenie przechodze na gryf i dupa zwiększam delikatnie obciążenie zeby wykonac dobrze ruch i nie czuje juz owej pompy bez względu na rozstaw ramion na sztandze
-następne znow wracam na hantle robie młotkowy uchwyt i jest OK pompa wraca
-potem przechodze na modlitewnik i jest jako tako bez rewelacji gdzie na początku moich przygód modlitewnik najbardziej pompował mi łape
CZY KTOŚ WIE MOŻE GDZIE LEŻY PROBLEM?
Dziękuje i pozdrawiam

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 24

Waga: 94

Wzrost: 184

Cel treningowy: masa stopniowo

Staż treningowy na słowni: rok

Uprawiane inne sporty: brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga,hantle itp

Dieta: Jest! 500kcal.

Przeciwskaznania medyczne: chyba brak

Zażywane suplementy: mutant mass,mono,shotgun,vitamin plus
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Każdy ma jakieś cele-- to najbardziej widoczne partie którymi możemy się pochwalić bez rozbierania się do majtek
Dla tego każdy marzy o dużym ramieniu!!(biceps+triceps) anatomia na google.pl lub wyszukiwarka i klacie -- tutaj wystarczy obcisła koszulka.

pozdrawiam

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14683 Napisanych postów 53207 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400784
Nie zawracaj sobie glowy pompa... Mase nie da ci pompa, a ciezkie cwiczenia wielostawowe.

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3595
Tak OK rozumiem napewno jest to dobry sposób nabycia masy,ale czy nie zaleje się przy takich cwiczeniach za bardzo masą,a nabieraqm ją dosyc łatwo,chodzi mi o stopniowy przyrost suchego "mięcha" nie chce się zalac masówą,taki jest moj cel ale mniejsza z tym chodzi o to czy robie coś zle w cwiczeni na biceps bo sprawia mi to duzy dyskomfort przy robieniu bicka i chciałbym jakoś powrocic do konkretnej pompy,dodam ze cwicze bicka co cztery dni 4 wiczenia po 4 serie od 15 ruchow zaczynając
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
O miał na myśli masę mięśniową bo tylko tak definiujemy pojęcie mięśnia- jego wzrost(sucha masa), tkanka tłuszczowa to bardziej patrz na to jak się odżywiasz

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3595
k*****}Moj ostatni temat na tym forum niech ktoś przeczyta pytanie a nie mi tu wkłady na temat zdobywania masy podaje się samo nie zrobiło 44 w rok więc zachowajcie to dla siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1895
Zgadzam się z tobą malinowy41, często na tym forum jest tak, że zadajesz pytania, a wiele osób pitoli o głupotach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Dostałeś odpowiedź. Ile chcesz ich usłyszeć??
Każdy ma napisać to samo ?? po co jak już wiesz że pompa g**** ma się do masy-- nie chodzi o to żeby napompować mięśnie krwią i heja.

Dużo gadania, mało czytacie-- jak chcesz mieć pompę to szukaj po forum na ten temat jak uzyskać kosmiczną pompę/

https://www.sfd.pl/MEGA_POMPA_TRENINGOWA_BEZ_NO_BOSTEROW_BY_KONIU_:D-t345719.html

Wiesz co?? Nie umiesz szukać albo ci się nie chce!!!!!!!!!!

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 280 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5646
Polecam:
pl.wikipedia.org/wiki/Pompa
a na powaznie - nie zawracaj sobie glowy takim czyms jak pompa. Plan uklada sie pod cel treningowy i jesli jest nim masa - robisz zlozone cwiczenia wielostawowe jak georgu zalecil - fakt pewnie troche tluszczu tez dostaniesz - dlatego po jakims tam okresie masowania zmienia sie diete/plan i zbija naddatek. Nie mozna miec wszystkiego w jednym.

A co do powodu zmniejszenia pompy: organizm przyzwyczail sie do uczucia dlatego staje sie ono mniej wyraziste a po 2: robisz bardziej wyizolowane cwiczenie albo jego wersje ktora wplywa na twoja "pompe"

Zmieniony przez - Sau w dniu 2009-09-15 15:54:20

On steroids:
There are no shortcuts. The fact that a shortcut is important to you means that you are a pussy. M. Rippetoe
Definicja treningów:
http://startingstrength.wikia.com/wiki/Starting_Strength_Wiki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
co 4 dni 16 serii, to prawie 32 serie na tydzien, nie przesadzasz?

Zmieniony przez - Dzedor w dniu 2009-09-15 19:04:47

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3595
hehe nie wiem ważne ze idzie kurde te wszystkie schematy nie wiem k***** idzie mi więc dlaczego nie miałbym tak jechac ktoś CIpowie ze palisz mięsień g**** prawda jak dla mnie trzeba mocno dawac:moj obecny staż 10miesięcy jest dieta jest mocny trening 16kg juz zrobiłem!44cm na łapie i jade tak bez zandych "soków" albo ze 8 badz 12 seri na bicka na mase niby trzeba jechac kurde ja jakoś jade po 20 ruchow czasem i idzie mi masa,nie wiem chyba obalam wszystkie teorie .. HEHE POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3595


fota
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobranie treningu. Początkujący.

Następny temat

FBW - Reduckja - plan Traktor71

WHEY premium