SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dzik - upór

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 68638

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1855 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13362
xD :Dto troche kijowo wyszło z tą uczelnia ;/ :D,póki rośnie jest dobrze,napewno możesz z tego sprzetu jeszcze cos wycisnąć pozdr ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rozumiem, to jakoś pogodzisz ja mam teraz aktywną dziekankę na 4 roku i poprawiam jeden przedmiot w tym semestrze i trenuje dwa razy dziennie, bo trzeba wykorzystać by zrobić formę, zapraszam do mnie do dziennika, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1034 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14848
trening 26.10.2012 (lublin-dom)
nogi: rozgrzewka wykroki 20p+ przysiady 20p /x2s

1.przysiady odwrotne 82kg
4x10p
2.wykroki ze sztangą na karku
45kg-10p
50kg-3x10p

3.super serie : przysiadyze sztangą między nogami + MCNPN
65kg-12p+12p
70kg-10p+10p/x3s

Dzik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przysiady odwrotne - przednie znaczy sie?

i przysiady ze sztangą miedzy nogami a la kai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1034 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14848
odwrotne czyli ze sztanga pod d_upą :D a między nogami zgadza sie a'la Kai (uwielbiam tego czlowieka swoja drogą :) )

Dzik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1034 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14848
trening 30.10.2012 (lublin-dom)
klatka

rozgrzewka: pompki 3x15p

1.wl hantlami
28kg-12p
31kg-10p
33kg-8p
34,5kg-7p

2.wyciskanie hantli skos dodatni
26kg-12p
28kg-10p
31kg-7p
33,5kg-5p

3.gigant serie 3 obwody

pompki na poręczach 3x10p
rozpiętki ławka płaska hantle po 16kg 3x10p
przenoszenie hantla 23kg 3x10p

Uwagi: chyba krazy po lublinie jakis wirus bo milem problemy z zoladkiem co troche wplynelo na efektywnosc treningu, treaz swieta wiec bedzie przerwa, jedynie pompki i drazek, niedzielny trening znow wypadl z pewnych powodow, dobra informacja jest taka ze w srody po swietach bede mogl chodzic na uczelniana silownie , ze zwzgledu na to iz treowac oge we wtorki, srody piatki i niedziele chyba zdecyduje sie robic nogi na silowni gdyz to moja najslabsza partia i nie bedzie kolidowac z treningiem biceps +triceps jaki zaierzam robic we wtorki, moznaby robic klatke na silowni bo tez wymaga pracy ale jeszcze dwa miesiace pociagne ją treningami w domu poniewaz od nastepnego semestru licze na plan ktory pozwoli mi trenowac na silowni 2x w tygodniu :) to tyle, nie ma co snuc dlugoterminowych planow bo zycie bywa zaskakujące.

Dzik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1034 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14848
czas na podsumowanie miesiąca, wiele w ręku nie poprawione (zero supli) ostatnie stresy mocno mnie ,,zjadły" ale wynik 39,5 cm na samym jedzeniu to dobry początek nowego sezonu, pas 81 cm, noga 58 bez zmian, klatka 108-109cm bez napinki to już drobny postęp (było 106-107) waga 77 kg. I Fotka jakiej jeszcze nie wstawiałem, wg mnie jest to najbardziej wymagająca pozycja dla kulturystów bo dobrze wygląda z wąską talią i dużymi nogami, dużo pracy mnie jezcze czeka,
a kto dał mi soga? Czy był to Kolega Kowanator :)? niech sie ktos przyzna to odbije :)

Dzik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
Kurde dziczku , jest dobrze ! Masz fajne klapki , ładne żelazko itd...

A serio mówią , wg mnie jest b dobrze , łapka dobra, pas mały, jest OK!:)

Łap soga za ciężką pracę i jako motywację!


Zmieniony przez - Visnioffy w dniu 2012-10-31 21:49:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1855 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13362
Dziku :D ja dopiero teraz weszlem do cb,łapki i plecki wyglądają naprawde dobrze ;], + wąska talia i świetnie to wygląda ;],ciśnij miszczu sogacz oczywiście jest za pracę i poświęcenie ;],Rośnij ! ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1034 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14848
zaczynam nowy plan treningowy od wtorku, jednak moge chodzic na silownie w srode, wiec mysle ze plan bedzie wygladac tak
poniedzialek - b.t
wtorek-klatka
sroda-nogi
czwarte-b.t
piatek-plecy+barki
sobota-triceps+biceps

nie widze innej lepszej opcji bo zalezy mi na mocnym treningu klatki a on moze byc przeprowadzony efektywnie gdy triceps jest w pelni zregenerowany , zastanawiam sie czy niedzielny trening biceps triceps mialby negatywny wplyw na klatke we wtorek i czy przy planie powyzej plecy + barki nie zablokuja zbytnio treningu triceps+biceps nastepnego dnia. Jeśli ktos ma jakies sugestie to piszcie (poniedzialki i czwartki to dni w ktore nie moge cwiczyc przynajmniej przez 3 kolejne miesiace). Trening w środę nogi - bo ten dzien mam na SIŁOWNI i tu są dobre wieści :)stąd taki układ planu.

Dzik

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny

Następny temat

Trening Klata

WHEY premium