SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy - mighty85

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7360

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 521 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16469
Zdjec nie mam. Wpisz w wyszukiwarke "Lafay" to wyskoczy ci troche wynikow, sa tez tam cwiczenia zeskanowane. Jesli nie znajdziesz to moge porobic fotki poszczegolnych cwiczen i wrzucic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15083
Najlepiej kup książke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 521 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16469
ooo! popieram
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 355 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5433
niestety zadnych skanów nie znalazlem, zdecydowana przewaga stron, na ktorych mgoe zamówic jedynie ksiązke ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 521 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16469
mialem na mysli wyszukiwarke forumówą - na górze strony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 521 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16469
mały apdejt...

minął miesiąc i dupa, zero efektów. Chyba będę musiał ograniczyć posiłki, czego jeść mniej? Co odpuścić? Dieta wygląda tak jak wcześniej ale nie za bardzo wiem co z niej wyrzucić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 104
Chłopie jak ja zacząłem ćwiczyć to pierwsze dni też byłem zadowolony,że jak szybko idzie to wszystko.Póżniej już przestało i zacząłem brać większe ciężary i jak na razie idzie dalej powoli rzeżba.Więc to kwestia długiego czasu,nic nagle nie będziesz miał ;] Po 2 latach na pewno zobaczysz różnice ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 521 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16469
ziom, ale ja tłuszcz chce zredukowac
to jak, ma ktoś jakieś pomysły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Ujemny bilans kaloryczny, mniej węgli, więcej aerobów, sporo cierpliwości i tłuszczyk poleci :)

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 521 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16469
no ale w którym posiłku odejmować? Zamiast 100g ryżu jeść 80g? Czy jak?
Aeroby 3x w tygodniu chyba wystarczą.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalenie mięśni

Następny temat

E-book Matt Furey Combat conditioning

WHEY premium