SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy - mighty85

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7355

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3094
No to nie fajnie tymbardziej ze byles zadowolony z efektów i podobał ci sie trening. Po tych 4 tygodniach mozesz jakos próbowac stopniowo delikatnie rozruszac ten bark i moze wczesniej wrócisz do treningów. Pozdrawiam i zycze szybkiego powrotu do zdrowia i cwiczen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 521 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16469
Cała diagnoza to: naderwanie więzozrostu barkowo-obojczykowego 2 stopnia, złamanie obojczyka.
Lekarz powiedział, że musze mieć słabe kości, skoro to ćwiczenie spodowodało taką kontuzję.
Rękę mam unieruchomioną w ortezie Dessaulta. Gojenie przebiega ok, kość zrasta się poprawnie. Prawdopodobnie w przyszły piątek będą mi to ściągać, następnie lekka rehabilitacja.
Może mi ktoś powiedzieć w jakim czasie po urazie będę mógł kontynuować trening? Podejrzewam, że pewnie nie wcześniej niż kolejna zima?
Chce robić dalej Lafaya, tylko dipsy zamienić na jakieś inne ćwiczenie. Jakieś inne pomysły/sugestie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15083
Na to pytanie odpowie CI lekarz;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3094
A co to za cwiczenie te dipsy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15083
Sam je robie, nie wiedzialem, ze moze sie to tak skonczyc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 521 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16469
Cholera wie, może źle je wykonywałem. Bolały mnie obojczyki, ale nie wiedziałem, że tak to się skończy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 602 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2370
mighty85 - to na prawdę dziwne, że przy tym ćwiczeniu złamałeś obojczyjk, musisz mieć słaby kościec, może to być spowodowane złą dietą i brakiem pierwiastków, kup sobie jakieś witaminy na kości, ja ostatnio brałem chyba dopel rertz MOCNE KOŚCI, gdy miałem kontuzję nadgarstków i stawu skokowego i dobrze się odżywiaj, lekarz powinien się tym lepiej zainteresować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15083
Jedz danonki:D
A tak serio, to jedz prodkuty z duza iloscia wapnia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 521 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16469
Hmm nigdy żadnych złamań nie miałem, raz pęknięte żebro, ale dostałem kopa na treningu. Jutro mam kontrole, więc zapytam lekarza o te kości.
Co do diety to myślę, że nie jest zła. Nie jem żadnych junk foodów, raczej normalne domowe posiłki, codziennie jogurt, musli. Fakt, że jestem trochę wybredny, nie jem ryb, nie piję mleka. Ale generalnie chyba nie jest tak źle...
Myślę, że to może być wina złej techniki wykonywania (?), innych też bolą obojczyki podczas robienia tego ćwiczenia?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalenie mięśni

Następny temat

E-book Matt Furey Combat conditioning

WHEY premium