SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy - mighty85

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7348

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 397 Wiek 30 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11076
nie pijasz mleka, więc masz słaby kościec, moim zdaniem właśnie mleka ci brakuje, radziłbym ci zacząć je pić ;].
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 521 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16469
codziennie jem 150g jogurtu, mleko z kakao pilem codziennie do 14 roku zycia, mysle, ze to i tak lepiej niż zdecydowana większość ludu. Nie mam słabych kości - lekarz wykluczył.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poprostu moze jakies niefartowne ulozenie kosci i jakies inne czynniki np. przeciazenie na danym odcinku obojczyka i trach!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 884 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12330
Możliwe , mama na mnie krzyczła ,ze nie jadałem twarogu i mleka nie piłem i kości mam słąbe i dlatego mnie kolana bolą , a lekarz mówi że mam kolana mocne i stabilne:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1615
Siema.Będę zaglądał.
Normalny trening rozpoczynasz za ile miesięcy?
Powodzenia w a6w i życzę pełnego powrotu do zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 521 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16469
Dzięki
mam nadzieję, że trening bede mógł zacząć we wrześniu chociaż lekarz mówił o takich pierwszych cwiczeniach juz na przełomie czerwca/lipca.
Po przeczytaniu paru artykułów na forum zdecydowalem sie zmienic trening pływania z interwałów na normalne 40-minutowe pływanie stałym tempem.
A6W robić przed czy po pływaniu? Mysle, ze przed bo po jestem już troche zmęczony.

Co do diety to na sniadania jem 2 kromki chleba razowego (dżem, wedlina), jogurt z musli i owoc.
Kolacja to 100g twarogu z rzodkiewkami lub innymi dodatkami albo 2 jaja na twardo.
1 cm w pasie ubył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15083
A6W rób z samego rana;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 521 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16469
na czczo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15083
Najlepiej:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 355 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5433
czesc mighty, masz moze jaksi link do tego treningu przed kontuzją albo jakies zdjecia do kazdego z cwiczeń?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalenie mięśni

Następny temat

E-book Matt Furey Combat conditioning

WHEY premium