SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy - Rafeo

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3462

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 880
ja na noc zawsze staram sie duzo jesc,zeby przytyc,jestem ekto cos tam,i szkielet ze mnie ;p
Czyli zmienic trening na wczensiejsza godzine? 20:00 bedzie ok jesli ide spac o 23?bo wczesniej czesto nei mam jak...

A jeszcze co do dodania nowych obwodow... Czy po kazym treningu powininem miec zakwasy :P? Jesli nie mam to dodac obwod? Bo po wczorajszym pojawily mi sie tylko lekkie w klatce piersiowej i bicepsach. Mimo,ze caly trening nadal jest dla mnie bardzo wyczerpuajcy ,w nocy co chwile budzielm sie z kapciem w gardle jak na kacu xD

Zmieniony przez - Rafeo w dniu 2009-04-13 15:34:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
Niee ;-P Zakwasy pojawiają się głównie jak masz zastane mięśnie, jak już wdrożysz się w cykl, to nie powinno ich być, lub być ale jakieś lekkie. Zapobiegnie im także porządna rozgrzewka i rozciąganie po treningu.
20 to też późno, ale od biedy już może być, tylko musisz dobrze rozplanować posiłki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15083
Najlepiej jakbys cwiczyl o 18-19.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 880
Wczoraj niestety nie udalo mi sie cwiczyc... Caly dzien bylem zabiegany,po ty wszystkim,wrocilem do domu po 22, zaczalem cwiczyc, juz na przysiadach bylo okropnie ciezko,doszedlem do pompek i niemoglem,po prostu opadlem z sil. Wiec praktycznie nic nie zrobilem, po tym wszystkim wykonalem trening abs II na brzuch(doszedlem do wniosku,ze cos musze zrobic...).
Ten wczorajszy trening po prostu pomine,bo nie bede go dzis robil rpzeciez,skoro jutro mam go znowu. Trudno,nie dalem rady zrobic tego jednego treningu ;p

Zmieniony przez - Rafeo w dniu 2009-04-15 15:53:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15083
NO, ja etz po swietam w poneidzialek nei dalem rady 3 seri, zrobilem 2, nic na sile.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 880
Wczorajszy trening za soba, do planu treningowego dodalem wyciskanie sztangi siedzac z zaaglowy 10x a takze przestalem robic uginanie nadgarstkow na rpzedramie,nawijanie ciezarka wystarczy:)
W ogole...to porobje zaczac wiecej ejsc...i ciezko mi to idzie...czuje,ze mam za malo budulca chociazby bialka,ale jakos jedzenie mi nie wchodzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Nad dietą popracuj, bo na kanapkach i plackach daleko nie zajedziesz

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 880
Wlasnie staram sie to zmienic, ale ciezko jakos mi wchodzi jedzenie ;p... Ale zmienie to,chocby na sile :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
Jedz ,trenuj ,spij i rośnij.

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15083
Poczatkowo, zawsze ejst ciezko, organizm musi sie przyzwyczaic do wiekszej ilosci jedzenia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dolne partie mięśni brzucha

Następny temat

Tymczasowy plan treningowy pod sztuki walki?

WHEY premium