SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy - Rafeo

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 880
Ostatnio cos ciezko wychodzi... PAre dni codziennie jem twarog,zeby bylo duzo bialka,ale wczoraj,caly dzien poza domem,wrocielm o 23,i nie mailem juz sily cwiczyc... Wiec trening mi odpadl mimowolnie. A musze cwiczyc- niemoge tak przerywac... i jestemz tego powodu zly :P Dopiero jutro bede cwiczyl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 880
Ok,wiec... ostatnie treningi jak najbardziej w porzadku, niedlugo chyba dodam kolejny obwod:) Problemem jest ejdnak u mnie to,ze niewchdozi mi po prostu duzo jedzenia ;/ A czuje,ze przyrosty bylby swietne gdybym tylko wiecej jadl... Staram sie o to caly czas.
Pozatym to jestem okropnie zmeczony,dzis o ~19bede cwiczyl, i niedlugo pozniej ide spac ;p;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 880
Dzisijeszy trening poszedl ciezko,zwlaszcza dlatego,ze po FBW zaraqz robilem ABS'a ... ale wszystko ok:) Ide cos zjesc i spac:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 880
Wczorajszy trening jak najbardziej w porzadku... ale nadal problem z tym jedzeniem,staram sie wiecej jesc i mi nie idzie ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 880
Wczorajszy trening pominalem,zrobielmt ylko brzuch... ogolnie jestem bardzo zmeczony... Zastanawiam sie nad kupnem gumy takiej jak np ta http://allegro.pl/item623296570_guma_do_cwiczen_firmowa_body_trimmer_2_2m.html Zaczepie ja o drazek,i bede robil cwiczenia na klate,cos podobnego jak na atlasie. Dobry pomysl :P?
Ciezko idzie naprawde...musze wiecej jesc,dodatkowo kupie jakies bialko.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dolne partie mięśni brzucha

Następny temat

Tymczasowy plan treningowy pod sztuki walki?

WHEY premium