SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Treningowy korzen

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 184 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2736
Trening z dzisiaj
3 X 5min of
1min row ( trzymałem tempo miedzy 1:40-1:45 , szału nie ma )
1min bike ( około 60rpm ale cieżko nie wiem co za szaleniec wymyślił to urzoadzenie po 30 s już wszystko tak boli ze chce sie iść do domu )
1min box jumps 24'' nie skupiałem sie na ilości tylko na jednym tempie przez 3 rundy
1min burppee Tak jak wyżej jedno tempo przez 3 rundy
1 min rest

5 min rest

400m X 5 / 2 min przerwy po każdym biegu
1 runda strasznie ciężkie nogi z każda następna coraz lepiej

i na dzisiaj to tyle po wczorajszym treningu dalej trochę sztywny i obolały a jutro znowu trochę hardcore ;) ale to właśnie lubię paść na glebę i niemogąc sie ruszyć przez 5 min ! Czuje ze żyje !

pzdr


Zmieniony przez - xkorzen w dniu 2016-08-16 12:29:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Tylko uważaj, żebyś się nie zajechał

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 184 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2736
ronie220
Tylko uważaj, żebyś się nie zajechał


spokojnie ;) uważam uważam dwa dni w tyg odpoczynku wchodzi zawsze i tony zdrowego jedzenie , choć szkoda ze to nie te czasy jak sie miało 13-15 lat i można było biegać bez końca po boisku na kromce chleba a kanapki ze szkoły za szafę ;) to były czasy i sie teraz zastanawiam skąd ta energia była .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 184 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2736
Trening z dzisiaj
A.) 1 Clean + hang Clean + split jerk ( ja robię power , nie ogarniam split Jerku i kolano mnie zawsze boli
doszedłem do 100kg tego kompleksu ale spalony hang Clean ,ciagle mam zawaxhania zeby wejść pod sztangę z obawy o kolano także bardziej w głowie ta nieudana próba bo siła jest ;( ) tutaj miałbyś filmik ale moj zdolny ziomek zrobił zdj zamiast nagrywania :D
B.) 90% z A x5
zrobiłem 5 seri po 90kg
C.) deficit deadlift 10RM &130kg

D.) E4mom X 5
18 cal row
12 HSPU
6 power Clean 60% +

spoko nawet HSPU robiłem bez przerw wchodziły gładko dzięki moim krótkim łapka jak t-rex ;)
power Clean skończyłem na 75kg niestety nie tng tylko pojedyncze

E.) 20 min amrap
200m
2 MU's
200m
4 MU's
itd
skończyłem zaczynajac rundę z 14 mu's zrobiłem 7 i koniec czasu

pzdr


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 184 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2736
Na zdj które miało być filmikiem jest udana próba squat Clean 100kg ale pózniej już nie wyszło , szkoda ze nie ma filmiku bym mógł zobaczyć czy było wystarczajaco miejsca zeby wejść pod sztangę i sie cykałem czy coś innego ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
xkorzen
ronie220
Tylko uważaj, żebyś się nie zajechał


spokojnie ;) uważam uważam dwa dni w tyg odpoczynku wchodzi zawsze i tony zdrowego jedzenie , choć szkoda ze to nie te czasy jak sie miało 13-15 lat i można było biegać bez końca po boisku na kromce chleba a kanapki ze szkoły za szafę ;) to były czasy i sie teraz zastanawiam skąd ta energia była .


Czasy teraz inne. Co pokolenie to słabsze

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 184 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2736
Cześć , już jestem dopadło mnie jakieś zatrucie pokarmowe 3 dni wyrwane z życiorysu :( ni trudno , trening z dzisiaj

A.) 3 RM back squat +2,5-5 kg z poprzedniego tyg

60x 5
80x5
100x3
120x2
147,5 X 2 :/ nie wiem co sie stało mało mocy :/

B.) OTM x7
2x snatch 60%+
60x2
65x2
67,5x2
70x2
75x2
77,5 x2
80x2 - wszystkie pow udało mi sie zrobić tng oprócz ostatniego wiedziałem ze może być troszkę ciężej dzisiaj ale 80 powinno wchodzić zawsze :(
C.)
10x3 OHS @ 80kg
D.) 7 min AMRAP
7 thusters @40
7 box jumps
powinno być w parach ale nikogo nie było ;( zrobiłem sam wyszło ... Nie wiem straciłem rachubę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Widzę że nie tylko mój dzień treningowy można opisać smutną minką . Nie martw się, moc wróci raz-dwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 184 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2736
Siema , trening z dzisiaj
dziwna sytuacja dzisiaj jak z jakiegoś filmu o żywych trupach podjeżdżam do boxu wrota otwarte ;) ludzie na podłodze , jedna dziewczyna na rowerku ledwo zipiąc mówi don't do it ! Lol straszno ;)

a tak to wyglądało
E2MOM X42min
0-2 400m run
2-4 15 cal row + 30 DU's
4-6 12 cal assault bike + 6 D-ball 50kg przerzucić przez bark

wooo masakra to była 400 m run mi zajmowało około 1:50
row i du's ok
rower i D-ball masakra za każdym wyrzutem kręciło mi sie w głowie i ten piasek w piłce ... Strasznie trudno to złapać spoconymi rekami
skalowalem jak nie mogłem wyrobić biegu w 2 min to zmiana na 200m i pózniej zamiast 6 D-ball robiłem 4

B .) 5 minut synchro burpees równać do najszybszego kto nie dotrzyma 400 m run na koniec
masakra ;)
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856


Konkretny zajazd kondycyjny! - ale to będzie potrzebne na wypadek apokalipsy zombie

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bokser199 / dziennik / crossfit-dwubój

Następny temat

Wsparcie bardziej pod wytrzymałóść

WHEY premium