SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Treningowy korzen

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20564

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 184 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2736
musialem odpoczac tamten tyg :( dziwna sprawa po treningu klaty bylem obolaly ale ok zrobilem nastepnego dnia trening z power snatch i burpees duza objetosc ,i klatka po prostu mi tak spuchla ze nie moglem zalozyc koszulki mysllem ze to pompa ale po 2 dniach wygladala tak samo az skura bolala masakra jakas po 3 dniach zeszlo ,pierwszy raz cos takiego mialem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 184 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2736
fsl
xkorzen
ktos kiedys mi powiedzial ze tatuaze uzalezniaja ,nie wierzylem do poki nie zrobilem 1 dziarki ,teraz to ograniczaja mnie tylko finanse i czas by sie pokolorowac


Skąd ja to znam :P
Pierwszy ledwo się wygoił a ja już kombinowałem wzór na drugi


haha dokladnie masz wzor nie mozesz sie doczekac gdy go zrobisz a jak juz masz pocieszysz sie kilka dni i juz chcesz nowy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 184 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2736
trening z dzisiaj ;d
A.) box squat -jakies 14 cali ,uwage skupic mialem na biodrach i wlaczeniu jak najwiekszej ilosci miesni w nogach ,bardzo szeroko roztawione nogi ciezko bylo wstac

zaczalem od pustej sztangi i dokladalem od 5 do 10 kg na 3 pow skonczylem na 115kg

B.) good mornings 4x6 zwiekszajac obciazenie ,ciezar z ostatniej seri wykorzystalem do 3x6 wyszlo 60kg.
C.)otmx5 (tak naprawde ostatnia serie odczekalem 2 min bo zachcialo sie PB:D)
5 OHS 70% +
zaczalem od 75 kg
ostatnia seria 90kg na 4 powturzenia po 4 zaszybko wstalem i bujnelo mi sztanga do przodu gdy chcialem skorygowac to juz poleciala do tylu :(
D.) E3M x 9 min
max MU'S
w 12 min E2M x 8 min
max mu's
w 20 min E2M x12
6 strict C2B pull ups

e.)
otm x 10 min
1- 10 pistols
2- back extensions

F.) otm x10
1- 30 sec ghd sit ups
2- 30 sec d-ball walk

uff duzo dzisiaj
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Dziary to zdradliwe przedsięwzięcie. Dwie zrobiłam w przeciągu 3 miesięcy i to był błąd bo teraz póki nie będzie chociaż jednego rękawa to nie zaznam spokoju .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
xkorzen
ronie220
Widac, że sporo mięcha na Tobie siedzi. I fajnie podziabane ręce


dzieki , na szczescie nie sprawdzily sie pomysly jak zaczynalem cwiczyc ze cardio spala miesnie a te miesnie to pozostalosci tego co bylo gdy chcailem byc drugim arnoldem i myslalem tylko o wadze zeby szla w gore ,naszczescie zmadrzalem :D
ktos kiedys mi powiedzial ze tatuaze uzalezniaja ,nie wierzylem do poki nie zrobilem 1 dziarki ,teraz to ograniczaja mnie tylko finanse i czas by sie pokolorowac


A tam, ja chce być Arnoldem

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 184 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2736
6ripley
Dziary to zdradliwe przedsięwzięcie. Dwie zrobiłam w przeciągu 3 miesięcy i to był błąd bo teraz póki nie będzie chociaż jednego rękawa to nie zaznam spokoju .


chyba wszyscy mamy podobnie :D ja mam juz zaklepana wizyte na nastepna dziarke na 1 pazdziernika i nie moge sie doczekac jak dziecko na mikolaja:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 184 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2736
ronie220
xkorzen
ronie220
Widac, że sporo mięcha na Tobie siedzi. I fajnie podziabane ręce


dzieki , na szczescie nie sprawdzily sie pomysly jak zaczynalem cwiczyc ze cardio spala miesnie a te miesnie to pozostalosci tego co bylo gdy chcailem byc drugim arnoldem i myslalem tylko o wadze zeby szla w gore ,naszczescie zmadrzalem :D
ktos kiedys mi powiedzial ze tatuaze uzalezniaja ,nie wierzylem do poki nie zrobilem 1 dziarki ,teraz to ograniczaja mnie tylko finanse i czas by sie pokolorowac


A tam, ja chce być Arnoldem

chodzilo mi o to ze zmadrzalem i nie patrze na wage tylko na lustro :D a arnoldem to zawsze chcialbym byc jakbym mial wybor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 184 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2736
trening z dzisiaj , dosc ciezko bylo przez to przejsc :(
otm x16 min
30 sec row for cal
40 DU's
wyszlo 104 calorie szalu nie bylo :D
B.) E4M X16 MIN
20cal bike
200m run - masakra jakas po 2 rundzie nie wiedzialem gdzie mam nogi i jak mam biegnac :D
C.)
4x400m 2 min odpoczynku miedzy biegami
ostatnie 100 metrow scigalem sie z kumplem co nie skoncczylo sie dla nas dobrze ,(wiaderka potrzebne )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 184 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2736
trening z wczoraj
floor press 90% maxa na 3 reps - zrobilem 100kg x3

push press 3RM na 90% -jakos slabo bo 90kg weszlo na 3 pow ale juz 95 nie :(

c.) OTM x 8
5 ring dips
OTM x 8
5 hspu -ja zrobilem 3hspu z deficytem do barkow

Otmx16
30 sec T2B
30 sec press us
30 sec KBS @45kg
1min rest

poznniej zrobile triceps na gumach :) i wioslowanie na plecy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 184 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2736
trening z dzisiaj
30min
500m row
400m ski erg
25 cal assault bike :D

pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bokser199 / dziennik / crossfit-dwubój

Następny temat

Wsparcie bardziej pod wytrzymałóść

WHEY premium