SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik TOYSY

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13325

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Toysy kiedyś Ci obiecałem ,że oddam na Ciebie głos jak zrobisz porządny trening pleców/nóg a nie brzucha


A więc powodzenia:



Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
Luk_aszz - co to ku.rva jest
Poza tym ten dziennik nie jest prowadzony z priorytetem na brzuch tylko na całą sylwetkę

Luxuria - nie ma problemu - możecie wrzucać swoje kawałki

Regenat i KuKuS - ja za słoniem nie przepadam. W duecie z Sheler'em jeszcze przejdzie Ma dobre kawałki ale zbyt dużo takiego trupiarskiego klimatu jakoś mi nie odpowiada

Gawlak - treningów nie było - zawalony robotą jestem. Malowanie, remont, wylewka...

I'm Shadow - zauważyłeś stół do armwrestlingu - dla ciebie foto:






Postanowiłem wrócić do treningów przedramion przy pomocy ściskaczy. Nadgarstek jeszcze mnie blokuje ale postaram się przezwyciężyć ból i trenować
Mówę o ściskaczach Heavy Grip:

Mam 150, 200, 250, 300 lbs. Obecnie ściskam 200tkę 3 razy do pyknięcia - wcześniej dawałem radę nawet 11 razy, ale kontuzja zrobiła swoje. Będę dawał wypiski

pozdro

Zmieniony przez - TOYSY w dniu 2012-08-10 13:29:38

Zmieniony przez - TOYSY w dniu 2012-08-10 13:30:15

Zmieniony przez - TOYSY w dniu 2012-08-10 13:31:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077


Ściskacze - trening nr 1

Jak zapowiadałem - wracam do treningów ściskaczami Heavy Grip (HG)

1. Seria:

HG 200 (90 kg)

Ręka prawa: 10 powtórzeń - żadnego nie zamknąłem - brakowało zwykle ok 1 - 1,5 cm
Ręka lewa: j.w.

2. seria
HG 200
Ręka prawa: 8 powtórzeń - wszystkie bez zamknięcia - pod koniec brakowało już ok. 2 cm
Ręka lewa: tak samo

3. seria
HG 200
Ręka prawa: 6 powtórzeń - ciężko, bez zamknięcia
Ręka lewa: tak samo

4. seria
Wytrzymałościowa - ściskanie jak najdłużej
HG 150 (70 kg) - zwykle zamykam go bez problemu - jest lżejszy sporo od HG 200.


Ręka prawa: wytrzymałem ok. 95 sekund - na początku zamkięty, a potem powoli uścisk słabł
Ręka lewa: 60 sekund: sytuacja podobna jak wyżej, tylko, że krócej

Ćwiczenie ostatnie:

Zabawa Powerballem. Dogrzałem przedramiona - bardziej prawe. Jednak nie można mówić tutaj o jakiejś extremalnej pompie - po prostu troche się pobawiem



Uwagi: Trening pierwszy po przerwie. Jak widać obie ręce na podobnym poziomie. Normanie prawa była silniejsza od lewej o około 40%, jednak kontuzja nadgarstka ciągle mnie osłabia - ale mam nadzieje że się to zmieni. Trening udany



nutka:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Ch**owa nuta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
Dzisiaj u mnie rodzinna ipreza w domu - rodzice mają 25 lecie ślubu, a dodatkowo tata obchodzi 50 urodziny
szamy się nawcinam i postaram sie wyrwać na trening. Będzie trochę późno ale nic nie szkodzi bo zdrzemąłem się w ciągu dnia. Drzemkę musiałem zrobić bo byłem zmęczony. Od samego rana jeździłem z taczkami i obsługiwałem betoniarkę, poza tym latanie w domu, żeby pomóc w przygotowaniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oooo jest i mój Eldo ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077


Klatka
1. WL - płasko - 67 kg - 3 serie - udało się zrobić tak: 11/8/6 powtórzeń - jest słabo - ale skupię się na tym i poprawię
2. Wyciskanie hantli na ławce ze skosem dodatkim - 21 kg hantla - 3 x 8 -> cięęężko
3. pompki na poręczach - waga ciała + 5 kg - 3 serie -> 6/5/4 - też bardzo słabo - nie wiem czemu...


potem brzuch:
ab wheel - 3 x 12 - bardzo ciężko - pozostanę na takiej ilości powtórzeń.


Na kolejnym treningu (plecy) zrobię jakieś filmiki. Ciągle mam problemy ze sprzętem Nie wiem co nie działa... czy ładowarka do akumulatorków, czy akumulatorki już rozwalone czy może ten aparat...







Zmieniony przez - TOYSY w dniu 2012-08-13 21:34:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077



Dzisiaj moim pierwszym posiłekiem był ostatni kawałek mega słodkiego ciasta
W składzie, kremy, herbatniki, krówka, czekolada, wiórki kokosowe

FOTO:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
tez mam powerbola i zastanawialem sie czy da rade by cos przedramie na tym rusolo i mysle ze to bardziej do rozgrzania :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik veti91

Następny temat

Dziennik TieS91

WHEY premium