SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik TOYSY

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13320

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
ten tydzień odpuszczam treningi - za duże zaległości żeby dogonić pierwotne założenia - zacznę od zera drugi mini cykl (2 tygodniowy) od przyszłego tygodnia i już postaram się nie dopuścić do opóźnień. \
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
zakupy do diety na najbliższe dni:



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
mięso mielone sprawdzałeś skład? bo wybór chyba nie najlepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
nigdy w to nie wnikałem. Na co mam zwracać uwagę? W marketach to i tak loteria moim zdaniem - więc etykieta mi nic nie powie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Na ilość mięsa w mięsie.
Jeśli jest to mielone przez firme X wtedu ładują wszystko co sie da i pisze na etykiecie np "80% mięsa". Czyli płacisz za odrzut.
Idziesz do normalnego mięsnego prosisz aby Ci Pani zmieliła mięcho i masz pewność ,że tam niema śmieci. Lub sam mielisz jak masz sprzęt.

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
albo uwazac zeby nie znalazlo sie tam MOM= mieso oddzielone mechanicznie. W programie wiem co jem Twoje mielone pokazali jako najgorszy badziew. Unikaj takich zmielonych na papke. Lepiej jak Lukasz mowi udac sie do mięsnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
ok, dzięki za rady ja zdaje sobie sprawę, że to jest odrzut, ale nie przywiązywałem do tego większej uwagi.

zaraz wrzucę wypiskę z poniedziałku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077

15A
3 x 15

1. Wyciskanie na ławce skośnej (skos dodatni)
23/30.38

2. Przysiady - tym razem bez suwnicy - stanowisko było wolne
32/42/53 kg

3. Wyciskanie bokiem + wyciskanie stojąc
7/9/11 kg - ostatnia seria niedokończona - za cięzko...

4. młotki naprzemienne
8/10/13 kg - ciężko szło ale sie udało

5. prostowanie ramion - wyciąg- triceps
15/20/25

6. uginanie nóg -
zamiast tego zrobiłem "dzien dobry"

7. wspięcia na palce -
39/52/65 kg



Do dzisiaj mam zakwasy na udach - 2 i 4
klatka też jakby zmęczona
bicepsy podobnie
Mam nadzieję, że dzisiejszy trening jakoś pójdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077


Dla podkoloryzowania dziennika - fotka szamy z poniedziałku:


i dodatkowo: fotka etykiety mięsa mielonego, które ostatnio kupilem:
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik veti91

Następny temat

Dziennik TieS91

WHEY premium