SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dziennik TOYSY

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15414

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22083
ten tydzień odpuszczam treningi - za duże zaległości żeby dogonić pierwotne założenia - zacznę od zera drugi mini cykl (2 tygodniowy) od przyszłego tygodnia i już postaram się nie dopuścić do opóźnień. \
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22083
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22083
zakupy do diety na najbliższe dni:



...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87340
mięso mielone sprawdzałeś skład? bo wybór chyba nie najlepszy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22083
nigdy w to nie wnikałem. Na co mam zwracać uwagę? W marketach to i tak loteria moim zdaniem - więc etykieta mi nic nie powie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 267031
Na ilość mięsa w mięsie.
Jeśli jest to mielone przez firme X wtedu ładują wszystko co sie da i pisze na etykiecie np "80% mięsa". Czyli płacisz za odrzut.
Idziesz do normalnego mięsnego prosisz aby Ci Pani zmieliła mięcho i masz pewność ,że tam niema śmieci. Lub sam mielisz jak masz sprzęt.

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87340
albo uwazac zeby nie znalazlo sie tam MOM= mieso oddzielone mechanicznie. W programie wiem co jem Twoje mielone pokazali jako najgorszy badziew. Unikaj takich zmielonych na papke. Lepiej jak Lukasz mowi udac sie do mięsnego.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22083
ok, dzięki za rady ja zdaje sobie sprawę, że to jest odrzut, ale nie przywiązywałem do tego większej uwagi.

zaraz wrzucę wypiskę z poniedziałku.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22083

15A
3 x 15

1. Wyciskanie na ławce skośnej (skos dodatni)
23/30.38

2. Przysiady - tym razem bez suwnicy - stanowisko było wolne
32/42/53 kg

3. Wyciskanie bokiem + wyciskanie stojąc
7/9/11 kg - ostatnia seria niedokończona - za cięzko...

4. młotki naprzemienne
8/10/13 kg - ciężko szło ale sie udało

5. prostowanie ramion - wyciąg- triceps
15/20/25

6. uginanie nóg -
zamiast tego zrobiłem "dzien dobry"

7. wspięcia na palce -
39/52/65 kg



Do dzisiaj mam zakwasy na udach - 2 i 4
klatka też jakby zmęczona
bicepsy podobnie
Mam nadzieję, że dzisiejszy trening jakoś pójdzie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22083


Dla podkoloryzowania dziennika - fotka szamy z poniedziałku:


i dodatkowo: fotka etykiety mięsa mielonego, które ostatnio kupilem:
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik veti91

Następny temat

Dziennik TieS91

electro
Polecane artykuły