SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dzieciaki już śpią, może napijemy się Gainera? (+18) %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138704

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3666
siema ziomy , niedlugo jakąs dupeczke wkleje fajna , narazie mam pytanie . Chce zamowic drazek i mysle nad tym

albo jest jeszcze jeden



chce robic plecy i brzuch i nie wiem na co sa w tym drugim te 4 uchwyty dodatkowe

( uchwyty do trzymania pyty )

Zmieniony przez - AndrjuU w dniu 2010-01-07 14:02:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1933 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16440




lf you can go through this pain barrier, you may get to be a champion. lf you can't go through, forget it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
nastukafsy-było, Zawodny wklejał pare stron wcześniej za***iste

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1933 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16440
jak było to sry, ostatnio w ogole nie ogaarnialem spamu bo mi net mulił

lf you can go through this pain barrier, you may get to be a champion. lf you can't go through, forget it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
spoko, mi też tak muli ze zanim dodam posta to mija 10 minut, nie wiem co sie kuwa dzieje

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Ja bym bral ten drugi bo masz fajny uchwyt do trzymania paly.
A jak lubisz to wez jeszcze porecze Keltona do sciany to sobie brzucha, trica i klate zrobisz


UWAGA

Od jakiegos czasu biore SuperPump250 i SizeOn, na razie bylo bez rewelacji z tym pobudzeniem, dzis sie w****ilem i wzialem poltora miarki a nie jedna jak zwykle, no i trening ****a ogien az sie chcialo cwiczyc, plery bary poszly w takim tempie ze nie nadazalem talerzy dokladac

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
http://w144.wrzuta.pl/audio/1ynSDN4mcrQ/rocky_-_gonna_fly_now  dobry bit
AndrjU ja mam taki sam drązek jak ten Keltona co wkleiłeś, te dodatkowe uchwyty do podciągania się neutralnych chwytem, ogolnie polecam zakup, dobry drązek za jakies 30min bede na nim śmigał
edit: Zawodny potem sie obudziłeś

Zmieniony przez - sixth w dniu 2010-01-07 14:58:06

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
to moc jednym słowem tak samo słyszałem opinie że jedna zamiast jednej płaskiej łyżeczki krety (która ponoć zawiera 5 gr) lepiej jest brać czubatą, zależy na każdego działa inaczej

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Ni*****a, nadal czuje petarde az mi szkoda ze MMA dopiero na 18 a BJJ na 20:30 bo moglbym poleciec wszystkie treningi pod rzad a jeszcze o 12 zastanawialem sie czy dzis cwiczyc czy lepiej sie wyspac


Nadmiar krety chyba leci do kibla.

Zmieniony przez - Zawodny w dniu 2010-01-07 15:02:57

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
no być może, sam nie wiem jak to jest. To tak jak z fazą nasycenia gdzie przez pierwsze dni stosuje się końską dawkę, a z racji tego że ponoć dawki powyżej 10gr. dziennie się marnują stosowanie tej metody jest nieopłacalne. A komentarze są sprzeczne samemu trzeba spróbować wszystkiego i ocenić, ale widzisz jaka róznica, Ty dałeś zaledwie 1/3 dawki więcej a różnica piorunująca

--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zaciski do gryfu gwintowanego

Następny temat

co o tym sadzicie?

WHEY premium