SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dzieciaki już śpią, może napijemy się Gainera? (+18) %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
Reso sam jesteś "sreal"
Adrian dobrze ze nie postawiłeś na Barce bo to pisdy
zaraz wejde na tobeta i cos postawie pierwszy raz po przerwie

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
to sie zdziwisz kto wygra Primiera Division

twoj Real ,juz zmarnowal kolejnego goscia
Benzema odchodzi

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1933 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16440
spam-sram

lf you can go through this pain barrier, you may get to be a champion. lf you can't go through, forget it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24442 Napisanych postów 68129 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537945
dobra kulturysci, szukam piosenki pit bula hotel ale w tym mixe co forget about your boyfriend and meet me at the hotel room, you can bring your girlfriends and meet me at the hotel room - spiewa laska

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 596 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6973
nazwa wystarczy? a zresztą Pitbull - Hotel Room Service (Remix)(Feat. Nicole Scherzinger) ;)

Zmieniony przez - Technista w dniu 2010-01-03 13:13:11

"Tylko ludzie wielcy potrafią być skromni"
no to muszę jeszcze sporo popracować na bycie skromnym...%)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
iizziikk nie mogę Ci pomóc, jestem koniem
Reso za Real dałbym się pokroić za czasów Zidane'a, teraz kibicuje im bardziej z przyzwyczajenia, w kazdym meczu w ktorym gra Real nie potrafie kibicować nikomu innemu niż im słabość do Realu wzięła sie dlatego że grał tam Zidane - mój ulubiony piłkarz

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 596 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6973
co walił z dyni materaca

"Tylko ludzie wielcy potrafią być skromni"
no to muszę jeszcze sporo popracować na bycie skromnym...%)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
też lubie real ale ze wzgladu na Raula, ale to jeszcze z czasów kiedy liczyła sie tylko piłka nożna

tak w ogóle to siemano

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823


Codziennie trzeba go odsniezac ale przynajmniej nie widac ze jest brudny

Raul jest spoko z tym przywiazaniem do klubu, Zidane i Carlosa tez lubie.

A z zagranicznych to Barca najlepsz i Arsenal tez lubie.

Zmieniony przez - Zawodny w dniu 2010-01-03 13:34:04

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
fajne felgi

kiedyś lubiłem Figo, potem Raula i tak do dziś. Pamiętam jak lige mistrzów się oglądało, jak grał Real, a mój tata ich nie lubił, a ja zawsze im kibicowałem

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zaciski do gryfu gwintowanego

Następny temat

co o tym sadzicie?

WHEY premium