SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dzieciaki już śpią, może napijemy się Gainera? (+18) %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138690

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277




faktycznie fake
stary smieje

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2874 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10811
może zbieg okoliczności

Training today to meet the challenges of tomorrow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
no nie wiemm, nie sądze że stary gościu by sobie jaja robił i bawił się w robienie filmików dla beki

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
on nie zważa na kamere

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 395 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15794
Ręczni wczoraj zremisowali

"By nie zawieść tych którym coś w życiu obiecałem , by dotrzymać słowa które dałem" !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
bry

no nasi wczoraj mieli w**** okazji, ale nie wykorzystywali ale dobry i remis, przegrywali przecierz 4 bramkami

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
ja nie oglądałem ale to i tak dobry wynik

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 395 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15794
Zgadza się mieli w**** okazji , ale często nasi trafiali w słupek ..
Jednak w końcówce pokazali charakterek

"By nie zawieść tych którym coś w życiu obiecałem , by dotrzymać słowa które dałem" !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
no jeszcze minuta i by wygrali

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 395 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15794
Tego nigdy nie wiadomo no ale powiedzmy , że tak by właśnie było
A teraz Polaczki jadą ostro po Singapurze ..
Ale ich podsumowali w studio , że mogli by grać z gimnazjum a nie Singapurem a wynik był by podobny

Zmieniony przez - _._ w dniu 2010-01-23 12:05:10

"By nie zawieść tych którym coś w życiu obiecałem , by dotrzymać słowa które dałem" !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zaciski do gryfu gwintowanego

Następny temat

co o tym sadzicie?

WHEY premium