SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dzieciaki już śpią, może napijemy się Gainera? (+18) %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10444
Chyba chory jestem, bo nie mam ochoty na alkohol i na imprezy

lubię ćwiczyć i jeść ile czasami mam tego dość

Zmieniony przez - JerzyKiler w dniu 2009-12-31 15:24:59

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Cos mi sie stalo w lewa noge pod kolanem boli ze ustac ledwo moge a czeka mnie sylwek:/

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
Zawodny chyba nie zostaniesz królem parkietu

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1190 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18110
JA TAM KURVA WBIJAM NA PARKIET ... ale najpierw musze się na***ać hahahashashdahsdas
będzie robot na środku parkietu hehehe każda suka moja !!!!!!!!! WSZYSTKIE SUKIII MOJE !!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1933 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16440
taa wszystkie owczarki, cziłały, labradory i kogel spaniery

btw co pijeta na sylwka ?

lf you can go through this pain barrier, you may get to be a champion. lf you can't go through, forget it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1300 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38422
Pikolo i filmy też dobra inicjatywa no i tuńczyk ( w sosie własnym)
staram się ekonomicznie spędzić sylwka

Zmieniony przez - pastek w dniu 2009-12-31 17:04:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
ja wlasnie jem posiłek przedimprezowy - kurczak z ryżem

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
chyba już wyrosłem, bo zamiast petard kupiłem 0,7 i szampana i ide do kumpla na kwadrat co do tego kolesia to**** z nim, wiedziałem że to ****a ale nie że aż taka

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1933 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16440

lf you can go through this pain barrier, you may get to be a champion. lf you can't go through, forget it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1300 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38422
ja tam bójek nie lubię
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zaciski do gryfu gwintowanego

Następny temat

co o tym sadzicie?

WHEY premium