SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dzieciaki już śpią, może napijemy się Gainera? (+18) %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138722

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1300 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38422
u mnie "ruski" po 4.70, aż strach kupować
Adrian nie gram jak już to warcaby

Zmieniony przez - pastek w dniu 2010-01-01 15:24:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1933 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16440
k***a chlopaki łapa mi zmalała

lf you can go through this pain barrier, you may get to be a champion. lf you can't go through, forget it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
bry

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11417
nastukafsy ile?

"...Parter jest moim oceanem, Ja jestem rekinem, a większość osób nawet nie umie pływac..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1933 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16440
nie wiem, ale wczoraj o tej samej porze wyglądała lepiej

cze sixth, żyjesz ?

Zmieniony przez - nastukafsy w dniu 2010-01-01 15:55:12

lf you can go through this pain barrier, you may get to be a champion. lf you can't go through, forget it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
żyje jest dobrze nic nie boli, tylko pić sie chce i głodny jestem, nie wiem czy mam owies jeść czy cycka i makaron wczoraj byłem tak zniszczony że japjerdole, ale wszystko pamiętam, film mi sie jeszcze nigdy nie urwał (odpukać ) najpierw sie na***ałem,potem jeszcze zjarałem, potem znów na***ałem, mieszałem w chvj,ludzie poodpadali,a ja cały czas żywy a Wy jak tam?

pastek czemu masz w profilu staż od 02.1.2010? postanowienie noworoczne?

Zmieniony przez - sixth w dniu 2010-01-01 16:10:25

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
ja bd się uczył 2x więcej... 2x0=0

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
wracając do sylwka
jeden ziomek miał taki łeb skurdwysyn że ja***ie,piliśmy z gwinta 0,5 poszło w 5min,ale był też taki lanser, co wziął sobie połówke finlandii żurawinowej i sączył przez godzine,krzywiąc sie jak sam s****ysyn(patrzył kurva z taką wyzszośćią na wszystkich że mnie wkurviał jak chvj),była wypita połowa tej wódki (z czego wczesniej jeszcze 4 kielony były polane z niej),zawołał tego ziomka, i go poczęstował, kolo śćiągnął 90% tego co zostało jednym ciągiem, (tamtemu aż sie głupio zrobiło i wyzerował reszte) 10min potem właśnie oyebaliśmy tą połówke (najpierw w 4,ale po 1 łyku jeden kolo odpadł bo mówił że nie chce sie zerzygać, po obaleniu 70% wódki odpadł drugi kolo, i skończyliśmy ją we 2) na miejscu tego ziomka pewnie bym leżał nieprzytomny a on kurva jak nowonarodzony cały czas

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11417
Herek92 haha

six :

"...Parter jest moim oceanem, Ja jestem rekinem, a większość osób nawet nie umie pływac..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
spicie?

.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zaciski do gryfu gwintowanego

Następny temat

co o tym sadzicie?

WHEY premium