SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dzieciaki już śpią, może napijemy się Gainera? (+18) %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138760

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1805 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17481
jakoś mi nie wchodzi..robię split Wodyna, ale po treningu nie jestem zadowolony tak jak po innych partiach

' Chcemy czegos dokonac, zanim nasi krewni rozstawia pamiatki po nas po zakamarkach mebli'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 599 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3294
ja nie jestem po klacie.... a niby rośnie... jak długo go robisz?

"...Wyj**any napis, co to k***a da Ci..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1805 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17481
ten dopiero 3 tygodnie...zobaczymy, dzisiaj też robiłem..a zimno na siłce

' Chcemy czegos dokonac, zanim nasi krewni rozstawia pamiatki po nas po zakamarkach mebli'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
ja miałem iśc na siłke ale kumple podjechali i poszedłem na bilard ale jutro to odrobie, i tak mnie bania boli więc pewnie bym nie potrenował za bardzo ale w sumie ja to nie musze już pakować, wystarczy mi te 26 w łapie

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 599 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3294
sixth nie ładnie odpuszczać treningu pójdziesz do piekła
dziki będzie dobrze trochę poczekasz i efekty przyjdą...

"...Wyj**any napis, co to k***a da Ci..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
Yo dawg's Herold a jak jest z tą wycieczką Twoją bo nie pamiętam, ile będziesz w Krakowie? a ten "plac" to słynny na cały świat krakowski rynek, duma miasta i wszysktich krakusów więc proszę o trochę szacunku Można wybić na "plac" ale tam jest *****sko drogo to sobie nie popijemy.. Znam jeden lokal w którym piwo jest dość tanie ale to daleko od rynku. Jak nie przyłyczyć to można do mnie na pakernie wbić, chvj pomyślimy do maja jeszcze długo

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 599 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3294
może ja wpadnę do Ciebie na siłkę i pokaże wam co to jest wstyd

"...Wyj**any napis, co to k***a da Ci..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
a ja Tobie co to jest pokora

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 599 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3294
a co będziesz z kolegami

co do Krawkowa byłem tam parę lat temu i było to bardzo piękne miasto... tylko Ci ludzie psują jakoś to miasto

"...Wyj**any napis, co to k***a da Ci..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
taa piękne miasto...

--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zaciski do gryfu gwintowanego

Następny temat

co o tym sadzicie?

WHEY premium