SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyjazd do USA kto wie , juz byl niech pomoze

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18283

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 465 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1638


jestem studentem 4semestru na studiach dziennych o jaka wize mam sie najlepiej starac zamierzajac zwiedzisc stany ile taka wiza kosztuje jak ja zdobyc co wiedziec powinienem przed pojechaniem do ambasady, chce wyjechac z tata on nie jest studentem:) o jaka wize najlepiej sie starac abysmy wspolnie mieli szanse zwiedzic stany , jesli ktos byl nie pomoze

Zmieniony przez - QUANTO w dniu 2008-04-07 21:13:01

Zapraszam do sklepiku z odżywkami w Opolu w Tesco codziennie od 9-19.00 pozdrawiam ;)

tel.510420420

www.pajacyk.pl

sites.google.com/site/sklepnokaut/

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 9
na tej stronie możesz znależć informacje na ten temat wyjazdu do stanów : https://www.bazar.club/pl/
może się przyda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7964
w hoooj zalatwiania biegania kasy a dostanie wizy turystycznej graniczy z cudem..panstwo na calym swiecie gdzie najtrudniej sie dostac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1735 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19825
Jeśli jedziesz z ojcem, to najlepiej jak pójdziecie do okienka oddzielnie. Ja już próbowałem turystycznie dostać się tam 2 razy, i ani razu się nie udało. Za każdym razem podchodziłem z ojcem, myślę że jeżeli oddzielnie byśmy poszli, były by większe szanse. powodzenia.

tak przy okazji niedługo znowu będę się starał o wizę :/

" Jeden miłości chce drugi ma puste serce ..
Jeden nic nie chce mieć,a drugi chce mieć więcej "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dostalem 2 razy wize
pierwsza na rok
druga na 10 lat

jak studiujesz i masz oceny w indeksie to teraz wbijaja na 1 rok jak jeszcze nigdy nie byles

wiec na lajcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 465 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1638
no wlasnie pojdziemy oddzielnie a ile kosztuja wizy i co powinienem zalatwic j.w. napisales duzo biegania itd... aha i ile trwa czekanie na odpowiedz jak juz pojade do ambasady??



Zmieniony przez - QUANTO w dniu 2008-04-08 11:13:18

Zapraszam do sklepiku z odżywkami w Opolu w Tesco codziennie od 9-19.00 pozdrawiam ;)

tel.510420420

www.pajacyk.pl

sites.google.com/site/sklepnokaut/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wejdź na strone ambasady USA i tam ci wszystko pisze , czlowieku rusz głową
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 465 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1638
człowieku chce usłyszeć jak to wygląda w praktyce od innych którzy już stawili temu czoła na stronie ambasady wszystko jest opisane tak pieknie jakby nie bylo zadnego problemu a slyszalem ze tak wcale nie jest...

Zapraszam do sklepiku z odżywkami w Opolu w Tesco codziennie od 9-19.00 pozdrawiam ;)

tel.510420420

www.pajacyk.pl

sites.google.com/site/sklepnokaut/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 465 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1638
i co??

Zapraszam do sklepiku z odżywkami w Opolu w Tesco codziennie od 9-19.00 pozdrawiam ;)

tel.510420420

www.pajacyk.pl

sites.google.com/site/sklepnokaut/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6381
Najlepiej zalatw sobie wize J-1 jest to wiza studencka.
Jesli zaltwiasz przez biuro Work & Travel oni martwia sie o cala reszte,umawiaja Cie na spotkanie w ambasadzie np.w Warszawie na ul.Pieknej,
podchodzisz do okienka rozmawiasz z kolesiem w jezyku angielskim zadaje Ci pytania typu "dlaczego chcesz jechac do Stanow?"itp.
W 99% studentow dostaje wize bez zadnego problemu.
To tyle tak bez wiekszych szczegolow.
Pozdrawiam

vv

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
O normalną wizę turystyczną starasz przez internet oraz telefonicznie, a finałem jest spotkanie z konsulem. Na stronie konsulatu masz wszystkie informacje oraz potrzebne dokumenty, opłata wizowa wynosi 100 $ bez względu na kurs dolara.
Jeśli chodzi o samo spotkanie w konsulacie: zabierasz niezbędne dokumenty w tym koniecznie indeks, tam normalnie jestes przywoływany przez obługę, jeśli mnie pamięc nie myli to po opłacie dostajesz jakis tam numer i wg niego zostajesz proszony o ustawienie się przy wejściu. W środku przechodzisz przez bramkę, a później kierują Cię do rejestracji a następnie po odbiór numerka. Siadasz sobie w poczekalni i czekasz aż wyświetli się Twój.
Rozmowa wygląda tak: konsul mówi łamanym polskim, przeglądając Twoje dokumenty pyta się Ciebie co studiujesz, ile zostało do ukończenia studiów i oczywiście po co chcesz leciec do USA.
Takie drobne rady: uśmiechaj się, staraj się nie okazywać stresu i patrz mu/jej w oczy Jeśli studiujesz to jest duże prawdopodobieństwo, że wizę otrzymasz, a na ile - to juz zależy od konsula
pzdr

Zmieniony przez - mleqs w dniu 2008-04-15 08:58:33

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8996
no tak ale jezeli niejestem studentem ale 2 lata w irlandii to sa jakies szanse zeby wyjechac do stanow czy raczej niemozliwe??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Filmy kulturystyczne do ściagniecia.

Następny temat

jak szybko rosną bice - na Waszych przykładach

WHEY premium