SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Druga masa drugie zalanie, czy przejść z ww tłuszcze ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
Za chudnięcie czy tycie nie wpływają tylko kalorie, mają na to wpływ też hormony np. insulina którą wywala po węglach i białku a jak je połączysz to wogóle i robisz tak 6 razy dziennie to nie dziw się że cie zalewa.
Kalorie mimo użycia kalkulatora dają tylko przybliżoną wartość, którą trzeba obserwować i reragować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
Ale żeby aplikacja wyznaczyła mi bilans kaloryczny to muszę wpisać że ważę 76 i chcę do marca przytyć do 78 kg
To będzie rozsądnie wyznaczony cel i na początek 100 kal na plusie. ?

Mateusz
Ale czyż nie piszą, gadają , zalecają jesc 5-6 posilków dziennie ?
Mam jeść jak pies 3 w tym 1 do syta ?


Zmieniony przez - OTTO w dniu 2018-08-27 15:18:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699788
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
Kto tak piszą, gadają , zalecaja? Powielanie mitów z zawodowej kulturystyki która rządzi się swoimi prawami które sę nie przekładają na taki osoby jak ty.
Nie wiem ile je pies i ile ty masz jeść bo to trzeba samemu testować na sobie a nie brać same gotowce z forum że masz jeśc tyle i koniec bo jak sam piszesz im bardziej się skupiasz na diecie tym gorzerej ci to wychodzi to znaczy że to co robisz nie działa.
Mi osobiście starczały 2 posiłki, czasem 3 weszły i robiłem masę mięśniową że koledzy na siłowni zazdrościli, pytali się co biore
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
5-6 nie jest żadnym zalceniem, ja jem 4 i mi to wystarcza, lepiej zjeść mniejsze procje i się najeśćm bo małe posiłki nie wywołują sytości i po takim posiłku masz ochotę coś podjeść.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Mi również najlepiej zjeść 4 duże posiłki. Najem się do pełna, nie tracę czasu na częste jedzenie i przygotowanie posiłków.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Osobiście jem 3 posiłki na dzień i wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
Kiedyś też jadłem śniadanie,obiad,kolację i nic więcej.
Ale jak zacząłem znów ćwiczy- to się naczytałem i zacząłem się stosować do zaleceń "często a po trochę"
Muszę się wrócić do starych nawyków, skoro to nic złego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Zdecydowanie należy dopasować dietę pod swoje życie, a nie życie pod dietę.
2

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
Co do samej diety to ciężko mi utrzymać tłuszcze na poziomie 1g / kg ciała
Praktycznie co by człowiek nie zjadł to zawiera tłuszcze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak apetytu znudzenie

Następny temat

Ciągła senność

WHEY premium