SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Druga masa drugie zalanie, czy przejść z ww tłuszcze ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27101

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
Ale on nie ukrywa tego że dopiero co przeszedł na tłuszcze.
Bierzesz udział w dyskusji od jakiegoś czasu i wiesz że jest u mnie prolkem z zalewaniem i to mega problem, muszę coś znienić i zaryzykować, bo trzecie zalanie już pomału się rozpoczęło i to przy max 300 ww na dobę. Więc co mam zrobić, zalać się trzeci raz bo tak mówi sztuka rzemiosła budowania masy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
no to daj sobie tych ww 200-250 reszta kcal fat i bialko. wrzucaj ww okolotreningowo, a w dnt w ost posilkach

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 660 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9299
czellista a stad biorę takie rarytasy, że nie tajemnica jest, że na IF poprawia się wrażliwość na insulinę a wiec większa pula węglowodanów wchodzi w glikogen mięśniowy a mniejsza w tkankę tłuszczową, widzę, że braki wiedzy u Ciebie są.

OTTO według mnie Piotrkowicz wie co mówi, sam miałem progres i masowy i siłowy na średnio 80 g węgli.

Jak dasz 200 g węgli a reszta tłuszcz to się ulejesz jak prosiaczek. Jeśli nie wierzysz to uwierzysz po jakimś miesiącu na takich makro.

Wbij się jeszcze na kanał big majka, on sporo mówi o dietach tłuszczowych i o IF też ma fajny filmik.

Jeszcze słówko co do arsenu, dieta japońska obfituje w ryż a japończycy są jednym z najzdrowszych narodów na świecie. Może i arsen jakiś zdrowy nie jest, ale wątpię żeby był rakotwórczy. Kasza jaglana jest spoko ale tak jak już wcześniej pisałem, nie przesadzałbym z nią i nie jadł więcej niż raz dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
Mój plan jest taki, ryż i kasza raz dziennie w dni treningowe i sama kasza jaglana wieczorem w dni nietreningowe.
Nie przekraczając 150 g ww
Posiłki o 14, 17, 21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
beboykox
czellista a stad biorę takie rarytasy, że nie tajemnica jest, że na IF poprawia się wrażliwość na insulinę a wiec większa pula węglowodanów wchodzi w glikogen mięśniowy a mniejsza w tkankę tłuszczową, widzę, że braki wiedzy u Ciebie są.

OTTO według mnie Piotrkowicz wie co mówi, sam miałem progres i masowy i siłowy na średnio 80 g węgli.

Jak dasz 200 g węgli a reszta tłuszcz to się ulejesz jak prosiaczek. Jeśli nie wierzysz to uwierzysz po jakimś miesiącu na takich makro.

Wbij się jeszcze na kanał big majka, on sporo mówi o dietach tłuszczowych i o IF też ma fajny filmik.

Jeszcze słówko co do arsenu, dieta japońska obfituje w ryż a japończycy są jednym z najzdrowszych narodów na świecie. Może i arsen jakiś zdrowy nie jest, ale wątpię żeby był rakotwórczy. Kasza jaglana jest spoko ale tak jak już wcześniej pisałem, nie przesadzałbym z nią i nie jadł więcej niż raz dziennie.


nie no, jak u Ciebie weglowodany wchodza w glikogen miesniowy to faktycznie nie mamy o czym rozmawiac

ale na koniec wytlumacz mi, bo mnie to zafascynowalo - dlaczego kasza jaglana nie wiecej niz raz dziennie?

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
beboykox
czellista a stad biorę takie rarytasy, że nie tajemnica jest, że na IF poprawia się wrażliwość na insulinę a wiec większa pula węglowodanów wchodzi w glikogen mięśniowy a mniejsza w tkankę tłuszczową, widzę, że braki wiedzy u Ciebie są.

Jak dasz 200 g węgli a reszta tłuszcz to się ulejesz jak prosiaczek. Jeśli nie wierzysz to uwierzysz po jakimś miesiącu na takich makro.




wrzuce sobie 600mg berberynki z 600mg r-ala i bede mial lepsza "wrazliwosc", niz Ty na swoim IF'ie. poza tym po to sie stosuje na masie rotacje w diecie, treningi metaboliczne, krotkie okresy mini cut'a, czy chociazby mimetyki insuliny, zeby odpowiedz na insuline byla caly czas na dobrym poziomie.

z tym zalewaniem sie to daj juz spokoj, bo ewidentnie nie masz pojecia o czym piszesz.

oddalam sie z tego tematu, poniewaz ciezko prowadzic rzetelna dyskusje z kims kto nawet nie ogarnia podstaw.

OTTO - powodzenia z radami od mistrza wyzej.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 660 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9299
czellista węglowodany a raczej powstała z nich glukoza wchodzą w glikogen mięśniowy, wątrobowy a także w wiele komórek w całym organizmie. Coś nie tak powiedziałem? Glikogen mięśniowy uzupełniasz tłuszczem?

Duże ilości kaszy jaglanej to opcja dobra na przeczyszczenie jak ktoś ma zaparcia czy inne problemy a tu chodzi o robienie masy. Kasza jaglana jest oczywiście dobrym produktem ale lepiej urozmaicić michę tym bardziej jak się trzyma dodatni bilans.

Wrzucaj sobie te swoje dopalacze jak bez nich nie dajesz rady a ja wrażliwość na inse mam cały czas dobrą bo mam pojecie o gospodarce cukrowej i wiem jak poprawić WI na samej diecie. Ze dwa miechy na high carbie i każda w miarę zdrowa osoba będzie chłonęła węgle jak gąbka, oczywiście przy normalnym poziomie bf.
Też już mi się nie chce z Tobą dyskutować bo zamiast gadać o moim pojęciu to byś chociaż przedstawił jakiś argument i napisał co i dlaczego mówię źle, a nie tylko wstawiasz uśmieszki, które mają zakryć brak wiedzy i sprawić pozory że jeśli Ty się ze mnie śmiejesz to niby jesteś mądrzejszy. Chwyt stary jak świat.

OTTO chcesz to testuj na sobie dwa warianty, ja nie mam nic przeciwko, zobaczysz na którym będzie lepiej bo kolega czellista chyba się boi że na IF jednak coś osiągniesz i dlatego stawia taki opór.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
Tedcyzję podjąłem i już stosuję IF

Czelista, jak nie złapię masy mięśniowej to nie będzie takiej tragedii jak opona przy poprzednich masach z 300 g ww

Przy okazji mam do Ciebie pytanie tecgniczne, jak w ostatnim posiłku dni nietreningowych dostarczyć 200-250 g ww ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
napisalem tam posilkACH, a nie posilku = np. w 2 ostatnich. nie widze zadnego problemu w dostarczeniu np po 100g wegla na posilek.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
Wiecie co, w całej tej dyskusji nawet się nie spostrzegłem jak za jednym zamachem wprowadziłem dwie diety:
IF i tłuszczową, no chyba że przy 100-150 ww nie można jej tak nazwać ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak apetytu znudzenie

Następny temat

Ciągła senność

WHEY premium