SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dos Santos vs. Velasquez II

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 59066

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Popatrzcie wy się na te gify. Ci co tak dyskredytujecie umiejętności Werduma w stójce. Tak się broni mistrz K1?!

















Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-08-08 19:23:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Wprost oszalamiajaca stojka Werduma z Alim i jeszcze sila tych ciosow ! Moze ktos wkleic 150 wyprowadzonych ciosow na ryj Brocka przez Caina ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
A od kiedy to Brock to wirtuoz stójki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Chodzilo mi o ilosc wyprowdzenia przez niego ciosow, to wklejcie low kicki na JDS'ie, 7-8 w minute. Jak ktos tu juz napisal bawi mnie caly czas pokazywanie walki Ali vs Werdum. Szkoda, ze nikt nie wklei jak Werdum sie kladl na ziemie. Bylo to poprostu zenujace. No i nie wspomni, ze Werdum ta walke przegrlal. Z Cainem tez przegra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Wszsystko fajnie, tylko te ciosy Werduma nie wydają się miec siły

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No właśnie, znaczna część trafień w Alego sprawia wrażenie, jakby ledwo do dotykały. No ale już te strzały co Nelson dostał konkretne są, tak samo ten ostatni gif.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 735 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3345
Zdziwicie się, jak Werdum pokona jeszcze JDS'a.
I nie zapominajcie, że 2 lata temu jeszcze bardziej absurdalnie brzmiałoby upieranie się, że Werdum ma szanse pokonać Fedora.

Możecie zamykać mi usta, ale to ja jestem moralnym zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Tempo Caina w dalszych rundach jest słabe? Jak to stwierdzić skoro w mało której walce wyszedł poza dystans 5 minut? A z Kongo od 1 do ostatniej minuty okładał go gradem ciosów, więc to tempo nie słabło raczej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1558 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 70319
Na drugim gifie Werdum nawet stopy nie dokręcił. Za taką fuszerę to powinien pompki za karę robić, a nie w UFC walczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
ziumol
Tempo Caina w dalszych rundach jest słabe? Jak to stwierdzić skoro w mało której walce wyszedł poza dystans 5 minut? A z Kongo od 1 do ostatniej minuty okładał go gradem ciosów, więc to tempo nie słabło raczej.


Jo, tylko jaką siłę te ciosy miały?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC on FX 3 ŁI!!! AR!!!! LAJWWW!!!!

Następny temat

Motywacja do uprawiania Sportów walki

WHEY premium