SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dos Santos vs. Velasquez II

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 59070

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
xper
poziom teścia nie musi być w normie gdyż jak wiemy większość ludzi ma ratio T/E ratio 1:1,dozwolone jest 6:1 więc teoretycznie musi być tylko poniżej 6:1.Przecież nie sprawdzają poziomu teścia tylko właśnie współczynnik do Epi


6:1 to jest za mało dla Chaela, on musi mieć z 16

Ale ratio i tak się przekłada na poziom chyba, bo tego ponoć epi za bardzo nie ma jak sobie podnieść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 270 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5126
Słaba decyzja, tylko walka Ali vs Junior będzie poważnym starciem o tytuł. Fatalna sytuacja, kibice powinni ukarać UFC totalnym bojkotem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
co ty pieprzysz!? Uważasz, że Cain vs. JDS to missmatch!? ^^
To co powiesz o Mir vs. JDS?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Cain by raczej Reema przewalcował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221390
"Cain by raczej Reema przewalcował "
Cain Reema nie przewalcuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Dla mnie Reem jest akurat jeszcze w kategorii "nie do końca sprawdzonych ze śmietanką". Ale ja pojedynku z Brockiem nie liczę, po tym co zobaczyłem z Carwinem przestałem go brać na poważnie jako zawodnika tej klasy, a Cain mnie tylko utwierdził w tym przekonaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Tak, Reem chyba nie miał takiego przeciwnika który naprawdę by go sprawdził. Spotkanie z Cainem czy Juniorem dużo by powiedziało o jego prawdziwej mocy. Imo z Cainem jeszcze szanse by miał ale z JDS myślę, że nie dałby radę w ogóle, Junior jest zbyt szybki dla niego no i ma moc w łapie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Ze względu na styl - imo Ali ma większe szanse z JDS niż z Cainem. Co nie zmienia faktu, że uważam rozsypanie się szczęki Aliego na 100 kawałków jedynym słusznym wyjściem ze starcia z Juniorem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Cain, JDS, Reem starcia między nimi zawsze będą ciekawe. Moim zdaniem Ali jest za wolny i za dużo próbuje wyłapywać na gardę jak na JDSa. Ale to się dopiero okaże. Póki co mega walka Cain vs Junior i żaden wynik tej walki mnie nie zdziwi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 270 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5126
Pojedynek będzie ciekawy, ale Cain już był mistrzem i już walczył z JDS. Reem jest pretendentem do tytułu i to on powinien się mierzyć z JDS, ewentualnie najpierw z Cainem, potem z JDS. Nikt nie powie, ze Ali jest w złej formie i nigdy się nie dowiemy jak nie zawalczą, a wychodzi na to ,że komuś zależy,żeby walki nie było.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC on FX 3 ŁI!!! AR!!!! LAJWWW!!!!

Następny temat

Motywacja do uprawiania Sportów walki

WHEY premium