SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dos Santos vs. Velasquez II

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 59053

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ja tam jestem fanatykiem Reema i mam w dvpie komentarze, albo jak są śmieszne to traktuje je z dystansem, bo z dystansem są pisane;)

Gorzej jak jest w USA przekonanie wśród hamburgerów że tylko Ali koksuje i żeby spyerdalał To mnie wkvrwia. W ogóle czy jest jakiś zawodnik UFC, który nie jest skończonym hipokrytą pod tym względem? Chyba każdy mówi że doping to złooooo i że tylko oszuści z niego korzystają....

Wiadomo, że nie chodzi o to żeby się przyznać, ale np zawodnik zyskałby mój szacunek gdyby na pytanie o doping np nie komentował tego "next question please".

Raz, pamiętam dawno temu Pudzi powiedział że, "kto jest zawodowcem ten wie czy jest doping czy nie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Imo największy koks w MMA to Todd Duffe
26 lat a już od dłuższego czasu potrzebuje TRT. Musiał wbijać lepiej i wcześniej niż Pudzian Żeby sobie jajca zepsuć w takim wieku. I łeb też, bo ponoć ma nieźle zrytą banię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Jasne ,że kokszą nawet FlyW jeśli to prawda ,że Mccall ważył 150 w dniu walki to raczej to nie była tylko sauna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Lord, co prawda nie znam się na tym za dobrze, ale przecież kuracja teściem chyba nie polega na tym że "ktoś potrzebuje bo ma za mało" tylko na tym że "nawet jak mam więcej niż reszta swojego tescia to nie zaszkodzi jeszcze podwyższyć, żeby było tego jeszcze więcej"

Poza tym chyba po umiejętnym odbloku jaja są wporzo.

To oczywiscie moje wnioski z tego co czasami przeczytał na sfd, więc moge bajdurzyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
Reem for life :D!

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Todd grał w filmie i całkiem nieźle zagrał, jak na zawodnika MMA(w sumie grać nie musiał ) także o jego głowę to bym się nie martwił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Lord, co prawda nie znam się na tym za dobrze, ale przecież kuracja teściem chyba nie polega na tym że "ktoś potrzebuje bo ma za mało" tylko na tym że "nawet jak mam więcej niż reszta swojego tescia to nie zaszkodzi jeszcze podwyższyć, żeby było tego jeszcze więcej"


Teoretycznie powinna być pierwsza opcja. Praktycznie mogą zajść obie jak ktoś z lekarzem załatwi dobrze, ale w drugiej i tak musi w momencie testu mieć normę.

Poza tym chyba po umiejętnym odbloku jaja są wporzo.

To oczywiscie moje wnioski z tego co czasami przeczytał na sfd, więc moge bajdurzyć

Wiesz, ja tam koksu nawet w ręku nie trzymałem więc nie wiem po sobie jak to jest.
Ale mam znajomego co śmigał w wioślarstwie na dość dobrym poziomie - walił od 17 roku życia, pod opieką trenera i lekarza sportowego.
Teraz ma 32 lata i od dobrej połowy dekady jest wrakiem.
Więc ch**a mu ten odblok dał.

Dobrze podsumował ten doktorek co się na mmajunkie udziela, nt. Sonnena i jego TRT z powody hypergonadyzmu.
Powiedział, że jeśli Chael miałby wrodzoną tą przypadłość to by był chudym flaczkiem, a nie mistrzem NCAA w zapasach. A skoro się nagle nabawił teraz to musiał łoić latami by doprowadzić do takiego stanu w tym wieku.

Odblok czy nie - biorąc takie ilości wpływa się na gospodarkę hormonalną w jakiś sposób, a jaki jest efekt długoterminowy diabli wiedzą. Niemniej jednak podejrzewam, że za 10 lat moje jaja będą w lepszym stanie niż gościa co wali końskie dawki non toper i wp*****la swoje słit focie w dziale doping, by wywołać komentarze "ale dzik z Ciebie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 735 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3345
lord raV
i jego TRT z powody hypergonadyzmu.



hipogonadyzmu

Możecie zamykać mi usta, ale to ja jestem moralnym zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
poziom teścia nie musi być w normie gdyż jak wiemy większość ludzi ma ratio T/E ratio 1:1,dozwolone jest 6:1 więc teoretycznie musi być tylko poniżej 6:1.Przecież nie sprawdzają poziomu teścia tylko właśnie współczynnik do Epi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Bazelak Ty się zajmij zdejmowaniem młodzieży z ulic przez sport, czy co tam robisz w wolnych chwilach a nie wyłapywaniem literówek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC on FX 3 ŁI!!! AR!!!! LAJWWW!!!!

Następny temat

Motywacja do uprawiania Sportów walki

WHEY premium