SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dos Santos vs. Velasquez II

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 59056

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Oczywiscie, ze Mir by nie zaslugiwal. Ja po prostu chcialbym zobaczyc ta walke Imo powinni zrobic teraz takie zestawienia JDS vs Ali, Cormier vs Mir, Cain vs Werdum. Byloby na co popatrzec :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 179 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4105
Oczywistym jest, że chodziło mi, iż nic wielkiego nie osiągnął w MMA. Chyba, że pokonanie przez decyzję Big Foota, Nelsona, Russowa czy Kyle to takie zaj**iste osiągnięcie.
Overeem w jakim okresie wtedy był powinieneś wiedzieć. Jeśli nie wiesz - spójrz łaskawie na tę swoją wikipedię.
Sava9e ma rację - tak powinno to wyglądać. Dla Caina za wcześnie na TS, tym bardziej, że przegrał niekwestionowanie. I wtedy nikt nie mógłby mówić zwycięzcy walki Werdum/Cain tego, że TS niezasłużony.

Zmieniony przez - Cinoj w dniu 2012-08-07 16:09:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Oczywiscie, ze Mir by nie zaslugiwal. Ja po prostu chcialbym zobaczyc ta walke Imo powinni zrobic teraz takie zestawienia JDS vs Ali, Cormier vs Mir, Cain vs Werdum. Byloby na co popatrzec :D


Dla Caina za wcześnie na TS, tym bardziej, że przegrał niekwestionowanie. I wtedy nikt nie mógłby mówić zwycięzcy walki Werdum/Cain tego, że TS niezasłużony.


Zgadzam się

Aczkolwiek moglyby byc problemy z wykonaniem - JDS ma niby walczyc 29-ego grudnia, a Ali moze sie ubiegać o licencje dopiero 27-ego

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 179 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4105
No właśnie, byłby też pewnie problem z promocją/zapowiedzią walki. Ciekawe, czy UFC na to pójdzie. Myślę, że tak, bo marketingowo walka JDS - Reem bije na głowę starcie JDS - Cain.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Cinoj

Sava9e ma rację - tak powinno to wyglądać. Dla Caina za wcześnie na TS, tym bardziej, że przegrał niekwestionowanie. I wtedy nikt nie mógłby mówić zwycięzcy walki Werdum/Cain tego, że TS niezasłużony.

Zmieniony przez - Cinoj w dniu 2012-08-07 16:09:23


Też się z tym zgadzam ,ale ciasno się w HW zrobiło teraz.KTOŚ będzie musiał czekać na TS'a załóżmy ,że uda się jakoś w grudniu Ali vs JDS i od razu Werdum vs Cain.
W tym momeńcie załóżmy ,że Cormier wyjdzie bez uszczerbku na swojej szklanej ręce z walki z Mirem to z kim go zestawią? z Huntem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 179 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4105
Może z przegranym z Werdum/Cain?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Cormier zawalczyłby z Cainem tylko o tytuł podobno ,ale rzeczywiście małe szanse ,że Ali dostanie licencję na 27 grudzień pozatym jak by promowali tą galę JDS vs TBA ???Jest jeszcze dobra opcja ,że np w JDS walczy z Cainem i robią Ali vs Cormier o TSa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
annihilus

Aczkolwiek moglyby byc problemy z wykonaniem - JDS ma niby walczyc 29-ego grudnia, a Ali moze sie ubiegać o licencje dopiero 27-ego


Teoretycznie to jest problem. Wcale bym się nie zdziwił jakby mu cudownie skrócili albo przynajmniej posmarowali, aby mieć 100% pewność co do decyzji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
annihilus

Ok, Cain nie jest wirtuozem stojki, ma dziurawa gardę i pewnie by wyłapywał niejednego cepa od Werduma, ale po pierwsze Werdum by go raczej nie znokautował bo nie ma KO power, po drugie Cain by go w koncu zayechal swoja motoryka i dynamiką, Werdum w pozniejszych rundach by ni chvja nie wytrzymal tempa jakie by mu Cain narzucił


Nie chcę obraża Caina, ale w późniejszych rundach te jego tempo wygląda tak jak g'n'p w walce z Kongo, czyli niezbyt imponująco.
Ali i Junior > Cain moim zdaniem. Pytanie tylko na co stać Cormiera.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Cinoj

MMA jedno Ci wytłumaczył - widocznie za ciężko było Ci pomyśleć.
Nokaut na CroCopie - faktycznie, genialny wyznacznik.
Nie twierdzę, że w HW liczy się tylko ta trójka - uważam po prostu, że Werdum ani nie jest na jej poziomie, ani nie jest numerem 4, bo z Cormierem też bym go nie widział, nie wiem, jak z Carwinem, czy nawet Mirem.


Ko na Cro Copie to słaby wyznacznik? A to dobre. Przypominam że pasmo porażek Mirka zaczęło się właśnie od walki z Gonzagą.

Zmieniony przez - Puar w dniu 2012-08-07 22:46:42

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC on FX 3 ŁI!!! AR!!!! LAJWWW!!!!

Następny temat

Motywacja do uprawiania Sportów walki

WHEY premium