SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dos Santos vs. Velasquez II

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 59083

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
weź mnie nie osłabiaj smith11 btw. Ali ma taką gardę przez tą swoją nieszczęsną szczenę. W ogóle nie bije kombinacjami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 270 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5126
Rozumiem, że jesteś fanem Caina, ale Ali jest w dobrej formie i należy mu się walka o tytuł ;) Ale w sumie jestem spokojny, bo Cain dostanie sromotny wp****** i wtedy walka Ali vs JDS będzie koniecznością.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
chodziło mi o to, że komuś zależy aby walki nie było

Dana pewnie chętnie widział by Caina na fotelu mistrza, bo w jego matematycznym umyśle jeden meksykański fan jest chyba warty tyle co 6ciu brazylijskich
Ale bez przesady - to nie jest powód dla którego Reem nie jest następny

Zmieniony przez - lord raV w dniu 2012-06-13 10:11:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2696
Reem w walce z JDS musiałby obrać jakąś nową taktykę bo czekanie za gardą na dobrą okazję nie zadziała - będzie czekał aż tak dostanie, że będzie po walce. Ale od dłuższego czasu Ali i jego team dobrze układają taktykę na kolejne starcia i może coś zaskakującego wymyślą. Skuteczniejszym uderzaczem jest Cigano a to przecież w stójce właśnie Ali czuje się najlepiej ale przy tej przewadze szybkości Juniora nie mam pojęcia czym go Reem może zaskoczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 270 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5126
Kolanem :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Ciekawe jakby to było w wypadku Cain vs Reem. Cain takim Kongo rzucał po całej klatce, ale z Lesnarem miał już problemy, a Ali to podobna masa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Lord, Reem nie bije kombinacjami, i co z tego? David Haye też nie bije kombinacjami

Jeżeli Reem nie jest jakoś tam sprawdzony to Cain też. Bo kogo pokonał?

Lesnar to jest gość, to że dostał wpyerdol nie znaczy że nie jest wartościowy, ludzie. Pokonał Mira, Herringa (poziom Konga), Carwina (szybciej od JDS).

Lesnar z Alim nie istniał, z Cainem coś jeszcze walczył do czasu.

Cain nie będzie rzucać Reemem jak Kongo bo to inny level. Reem byłby nisko na nogach, jak z LEsnarem, zobaczycie że jego TDD z walki na walkę bedzie lepsze.

A w stójce zmiażdżyłby Caina. Jedyna opcja dla Caina to byłoby wygraną przez cardio, czyli że np po dwóch rundach zacząłby obalać Reema bez problemu.

Ale nie ma co gdybać. Dla mnie rewanż JDS wygra z paluszkiem.

zayevisty boks + zayebiste TDD = Powtórka z rozrywki

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2012-06-13 11:36:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
smith11
Kolanem :P

Weź już nas tu nie osłabiaj, już jeden taki mądry był co chciał Juniora kolanem skończyć.
smith11
Pojedynek będzie ciekawy, ale Cain już był mistrzem i już walczył z JDS. Reem jest pretendentem do tytułu i to on powinien się mierzyć z JDS, ewentualnie najpierw z Cainem, potem z JDS. Nikt nie powie, ze Ali jest w złej formie i nigdy się nie dowiemy jak nie zawalczą, a wychodzi na to ,że komuś zależy,żeby walki nie było.

Coś sugerujesz? Tak ja wiem, Overeem został bardzo bardzo skrzywdzony. Że niby ten "ktoś" boi się, że Ali pokona JDS/Caina?

Zmieniony przez - Rabittt w dniu 2012-06-13 12:23:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 270 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5126
Jeden nieudany podjazd JDSa do Reema, zmniejszenie dystansu i kolana, niewykluczone. JDS jest niesamowity ze swoim boksem i szybkością uderzania, dlatego walka z Cainem nie będzie się wiele różniła od I. JDSowi trzeba dać silnego strikera ze skillem, a to właśnie Reem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Reem bardziej nadaje się do K-1, w małych rękawicach cały jego gameplan siada z dobrym strikerem. Ali czai się za podwójną na jedną bombę, bądź wejście w klincz. Jednak poza UFC osiągnął w mma wszystko, więc póki co to starcza.
Nie ma chyba co więcej gdybać, jak walka JDS vs Ali dojdzie do skutki to się wszystko wyjaśni. Ten temat jest o JDS vs Cain.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC on FX 3 ŁI!!! AR!!!! LAJWWW!!!!

Następny temat

Motywacja do uprawiania Sportów walki

WHEY premium