SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dos Santos vs. Velasquez II

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 59068

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
jak qrva skąd się bierze przekonanie? Czasem mam wrażenie, że niektórzy tutaj walk nie oglądają tylko patrzą w rekordy na wikipedii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
dobrze napisał co chcesz... Z tego co pamiętam to Cigano nie był jakoś specjalnie atakowany obaleniami ze strony przeciwników a w szczególności ze strony zapaśników a oglądałem jego wszystkie walki w UFC. Natomiast Cain obalał do tej pory każdego kogo chciał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7271
vice versa, ja mam wrażenie że ktoś kiedyś yebnął, że JDS ma super obronę przed obaleniami i teraz wszyscy to powtarzają jak mantrę. gdzię on zaprezentował takie zajeebiste TDD? konkrety, a nie jakieś ogólne pieprzenie poproszę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Machida czy GSP też nie są jakoś szczególnie atakowani obaleniami... Tak samo Jones, a przecież to byłaby podstawa żeby mu coś zrobić....

Wszystkich ich z JDS łączy świetne operowanie dystansem i praca nóg, ciężko im się strzelić w nogi czy w zwarcie, żeby nie nadziać się na kontrę.

To nie 1996, żeby Coleman z jakiegokolwiek dystansu i pozycji wystrzelił to i tak obalił, bo nikt nie wiedział co robić.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
E tam, Cain jest zbyt dziurawy, w końcu natnie się na kontre czy coś.


Nawet jak obali JDS, to sytuacja bedzie jak z Kongo- nowa runda- nowe buły, tylko że JDS to nie Kongo i każde trafienie wykorzysta do końca.

Ja mam tylko nadzieje że tym razem będzie na co popatrzeć- próby obalenia, może nawet obalenia, jednak stójka jest JDS jest zbyt dobra, żeby Cain unikał jego ciosów. Wiadomo, że może być tak że Cain obali i gnp, ale wtedy jak nie skończy go w pierwszej to w drugiej JDS znowu w stójce i tak aż do 5 rundy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7271
ale ja nie mówię o poruszaniu się, czy operowaniu dystansem, tylko konkretnie o TDD, czyli obronie przed obaleniami. nie mieszajmy pojęć. ja wiem że jedno z drugiego wynika, ale akurat Cain jest tak eksplozywnym zawodnikiem, że jestem w stanie uwierzyć, że będzie w stanie wjechać w Juniora. czy go obali? nie wiem, ale na okrągło słyszę argument, że Cain go nie obali, bo JDS ma rewelacyjne TDD. tylko dowodów na to rewelacyjne TDD nikt nie potrafi już podać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 735 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3345
Cain obali Juniora

Możecie zamykać mi usta, ale to ja jestem moralnym zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
advert
vice versa, ja mam wrażenie że ktoś kiedyś yebnął, że JDS ma super obronę przed obaleniami i teraz wszyscy to powtarzają jak mantrę. gdzię on zaprezentował takie zajeebiste TDD? konkrety, a nie jakieś ogólne pieprzenie poproszę.


Zdaje się, że w walce z Gonzagą była dość spektakularna próba obalenia.
Ta co przez całą klatkę się przejechali.

W ogóle, szczerze, ten jeden gif co Andrzej tu wkleił wystarczy, żeby ocenić, iż to ma substancję, a nie "kiedyś ktoś j**nął".

A w ogóle "vice versa?" Ja pamiętam, to i owo, a Ty na oczy nie widziałeś TDD Juniora, więc jasno i wyraźnie wynika, który z nas walk nie oglądał


Zmieniony przez - lord raV w dniu 2012-07-28 20:28:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Konkrety są takie, że jego TDD wynosi 88%, a z jeszcze bardziej konkretnych faktów, a nie dziwnej statystyki - był łącznie na plecach jakieś chyba 20 sekund, a próbowali go obalać wszyscy, od Cro Copa przez Roya i Gonzagę po Caina.

Dystans, ucieczki, odpychanie przeciwnika to nieodłączny element i działa u niego świetnie.

Przeciwnicy, których demolował w stójce jak worek trenigngowy z nim stać nie chcieli, ale koniec końców musieli.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
W ogóle ciekawe wyniki ankiety.
43% stawia na zwycięstwo gościa, który miał w ufc mniej przeciwników i raczej gorszej jakości, nie wygrywał walk aż tak przekonująco jak ten drugi i w końcu dostał wpjerdol w 1:04, czyli wytrzymał wyjąwszy Struve'a najkrócej w octagonie z JDS, który do tego walczył kontuzjowany.

Ciekawa logika
Argument "Cain nie był sobą". Nie - był piniatą, myślał że jak dostanie w łeb to się z niego cukierki wysypią
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC on FX 3 ŁI!!! AR!!!! LAJWWW!!!!

Następny temat

Motywacja do uprawiania Sportów walki

WHEY premium