SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dos Santos vs. Velasquez II

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 59077

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Ale próby obaleń im później tym będą gorsze, nie twierdze, że jds ma lepsze cardio ale to on ma jokera w postaci pasa. Coś czuję, że ubije zmęczonego Caina w późnych rundach tym razem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
"Cain obali = wygra"

Jakoś nie wyobrażam sobie JDS, leżącego jak kłoda na ziemi do czasu aż Cain go ubije...




4:40


http://fightnext.com/video/AX7OM3H8Y1H8/Junior-Dos-Santos-vs-Shane-Carwin--UFC-131

3:45, 6:10 i 16:09

Próba obalenia Caina 9:00

http://fightnext.com/video/24RWBX8MW1AK/Cain-Velasquez-vs-Junior-dos-Santos--UFC-on-Fox

Nie leżał na glebie nawet 5 sekund w tych walkach. Ale jednak Cain i jego obalenia to masakryczny skill, przy którym zapasy Carwina, Gonzagi, Nelsona, Mira w MMA ssą. Zobaczymy, zobaczymy jak to będzie. Jak Cain będzie od pierwszej sekundy walki narzucał swoje tempo i szedł z obalenia po obalenie to zawsze jest jakaś szansa. Mimo wszystko po tym co zobaczyłem w pierwszej walce nadal stawiam na TKO - JDS w rundzie nr 2.





Muza może niektórym nie spasować Ale w tym HL najlepiej jest pokazana jego kontrola na glebie

Edit: Jeszcze jedno Niby nie daje większych szans Cainowi, ale jak tak patrzę w jaki sposób on obalił Big Foota to mam mętlik w głowie. Rzucił nim jakby ważył 10 kg, a nie 125. Zobaczymy, zobaczymy tylko straszna lipa, że dopiero w grudniu... Tyle czekania

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-08-14 21:12:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Dobra jest, nie pyerdol Swoją drogą nie wyobrażam sobie JDSa tak dymanego jak wszyscy na HL, on jest na tyle dynamiczny, że jakoś mi to ciężko sobie wyobrazić, po ciosie może i tak, ale wtedy Cain strasznie ryzykuje. No i przede wszystkim Santos ma przewagę psychologiczną, chociaż to może działać w dwie strony, Velasquez może być podkuviony i stawić wszystko na jedną kartę. Tu można gdybać w każdej płaszczyźnie, co daje wielką niewiadomą w postaci wyniku walki i nasila emocje.

Jakie tam rzucił, miał idealny timing i wybił go z równowagi, rzucił to Ramp Arona, a nie to

Zmieniony przez - Santiago92 w dniu 2012-08-14 21:20:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Bullet racja, mam tak samo. Niby jestem pewien kolejnej wygranej JDSa, ale z kolei do jest Cain! Który w ostatnim starciu zjadł BigFoota, mętlik w głowie - WAR JDS, ale jak Cain wygra to i tak będzie ciekawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
A na tej gali rowniez: "Chael Sonnen vs. Forrest Griffin set for UFC event on December 29."

Troll juz w JJ celuje

Zmieniony przez - mikel- w dniu 2012-08-15 06:26:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Jones Bones Homes Cain ma niemożliwą kontrolę na glebie dlatego jak obali to ja nie wyobrażam sobie żeby JDS wstał a jak dojdą łokcie to może być TKO. Nie widzieliśmy jeszcze JDSa z pleców no, ale że nic z nich nie wyciągnie jest niemalże pewne.
Co do stójki wiadomo, że JDS ma lepszą tzn boks, timing i praca stóp JDSa zrobi swoje, bo kickboxing w sumie imo po stronie Caina ale stójka JDS. Jednak irytuje mnie: "Mimo wszystko po tym co zobaczyłem w pierwszej walce nadal stawiam na TKO - JDS w rundzie nr 2" ja w tej walce nie zobaczyłem: prób obalenia Caina a zobaczyłem natomiast około 7 leg kicków Caina i jedną wymianę BOKSERSKĄ, w której Cain trafił a następnie 1 PUNCH KO POWER w UCHO co ogłuszyło Caina i to w tej walce widziałem dlatego poza ewentualną przewagą psychiczną JDSa ta walka mi g**** mówi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
bulletskat

Edit: Jeszcze jedno Niby nie daje większych szans Cainowi, ale jak tak patrzę w jaki sposób on obalił Big Foota to mam mętlik w głowie. Rzucił nim jakby ważył 10 kg, a nie 125.

A mnie to nie dziwi, JDS ma dużo lepszy TDD niż drewno BigFoot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
fakt Bigfoot to drewno, ale Cain to zaj**isty zapasior, który może obalić KAŻDEGO. Fakt przed Cainem najtrudniejsze zadanie, bo imo JDS nie będzie używał kopnięć tylko i wyłącznie boksował jednak jeśli ktoś potrafi obalić Lesnara to także jest w stanie obalić JDSa, ale to tylko i wyłącznie moje zdanie. Gdyby JDS dominował w tej walce/walka skończyłaby się w 2 rundzie lub broniłby obaleń to 1 walka byłaby DLA MNIE wyznacznikiem do tego aby mieć JDSa za faworyta a 1 nokautujący cios kogoś takiego jak Junior fakt on pracował na niego całe życie jednak taka bomba i z taką celnością rzadko wchodzi dlatego skąd ta pewność...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Cain obali każdego, ale nie obalił JDSa (mimo próby, która de facto, była podobna do obalenia Wielkiej Stopy), JDS trafia każdego, trafił i Caina. Mi powtarzalność wystarcza jako dowód, aby postawić moje pieniądze na JDSa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 735 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3345
Ja postawiłbym kasę na Caina. Ale nie gram już w zakłady bukmacherskie.

Możecie zamykać mi usta, ale to ja jestem moralnym zwycięzcą.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC on FX 3 ŁI!!! AR!!!! LAJWWW!!!!

Następny temat

Motywacja do uprawiania Sportów walki

WHEY premium