SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dos Santos vs. Velasquez II

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 59057

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
A zdziwicie się i Russow Werduma rozj**ie, Cygan tak samo Caina, chyba, że zrobi skok w umiejętnościach bokserskich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Werdum po pokonaniu Russowa TS? Dajcie spokój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Wg mnie to powinno być rozegrane tak:

Hunt powinien być jeszcze raz jak najszybciej zestawiony ze Struve. Jeśli jakimś cudem uda mu się pokonać wieżowca(w co wierzę) to jest po 4 zwycięstwach z rzędu!

Werdum po pokonaniu Russowa(4 walki wygrane z rzędu w UFC) też powinien być od razu zestawiony w eliminatorze.

Więc naturalną koleją rzeczy Werdum vs Hunt o TSa jeszcze w tym roku MUSI SIĘ ODBYĆ!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
A wiadomo ile Hunt bedzie pauzowal ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Chyba nie było nic o operacji Hunta ,może to nic groźnego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
bullet jakie 4 wygrane z rzędu w UFC? Przecież to JDS przed pójściem do Strikeforce go ostatnio odprawił więc 1 win streak w UFC i ogólnie. Hunt dla Struve'a to zły pomysł ogólnie Struve niewygodny i miał się bić z Huntem a tu Hunt kontuzjowany i pokonał Lavara więc dla mnie bez sensu wiecie ocb.
Werdum vs. Hunt też nie zabardzo mi się podoba, bo gdyby walka trafiła na glebę to kwestia sekund zanim Werdum coś wyciągnie.
Ja bym zobaczył Carwina z Huntem ewentualnie Hunta z Miocicem/Nelsonem a dla Werduma o ile wygra z Russowem dałbym Mira, bo i tak kolejka do TS jest: Cain, Reem, Cormier
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1313 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21954
hunt vs johnson by było dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
widowiskowo zapewne tak jednak to krok w tył dla Hunta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
Mi chodziło o walke ich w UFC a nie w SF. Ale zapomniałem, że Cormier ma tą walkę nieszczęsną więc koniec roku/początek 2013 odpada raczej

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
RUSSOW ma 4 wygrane z rzędu!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC on FX 3 ŁI!!! AR!!!! LAJWWW!!!!

Następny temat

Motywacja do uprawiania Sportów walki

WHEY premium