SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dos Santos vs. Velasquez II

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 59065

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
"Overeem is a PUNK, has a big mouth and I want to knock him out now" a Overeem powiedział "JDS is afraid to fight me" i tyle i gdyby JDS był inteligentny to by to olał albo odpowiedziałby na poziomie zamiast robić z siebie urażonej p***y. Nazywać kogoś śmieciem to nie ubliżanie? Pewny siebie może być to zaleta, ale on i bigfoot mi wyjątkowo na nerwy działają

Bigfoot przycichł trochę po gwałcie od Cormiera i rzeźni od Caina teraz czas na JDSa!

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2012-08-09 20:22:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Jednak inaczej to wyglada jak robi to stary mistrz, ktory obronil pas kilkanascie razy, od mlodego mistrza, ktory na razie obronil pas ze slabym Mir'em. Niech ubije Aliego, Cormiera i udowodni ze z Cainem to nie byl przypadek. Ach najlepiej niech wygra przez "i will knock him out".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
dla mnie może być pewny i ja to traktuję jako zaletę. Lubię jak Spider "tańczy", jak Diazowie "fakują" nawet to I'll knock him out mi nie przeszkadza. Tylko irytuje mnie kompletnie brak dystansu i zgrywanie urażonych panienek przez bigfoota i JDSa. Czy to jest normalne, że po takim czymś JDS leci ze skargą urażony do Dany i chce walki a Dana jeszcze głupszy, że prawdopodobnie na to pójdzie. Cain dobrze powiedział, że jest pretendentem nr 1 i to on powinien teraz walczyć mimo, że oba pojedynki ciekawią mnie tak samo to Dana po prostu poleciał w ch**a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
pretendentem nr1 to jest Overeem, w koncu jego walka sie nie odbyla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
bzdura. Overeem był pretendentem nr 1 26 maja, ale z racji tego, że zawalił sprawę po wygranej na uFC 146 i zawieszeniu Alistaira do końca 2012 pretendentem nr 1 został Cain co ogłosił Dana na konferencji bodajże po UFC 146
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
I co z tego że jest zawieszony i tak najbardziej zasługuje na walkę z JDS.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Racja, ale to dopiero w grudniu. Moglby JDS do tego czasu zawalczyc z Cainem, jak by mial potem za malo czasu na regeneracje to Aliego mozna przesunacna luty/marzec. A tak czekamy, niewiadomo na co.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Gdyby nie wpadł to już by dawno walczył. Teraz do końca 2012 nie powalczy tzn teoretycznie by mógł 28 czy 29 ponoć ma JDS bronić pas i jeśli to będzie Overeem to walka będzie stała ciągle pod znakiem "?". Cain zgodnie z umową powinien mieć rewanż a potem dopiero Overeem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 735 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3345
Overeem niech przejedzie jakiegoś Kongo na rozgrzewkę, dopiero wtedy niech walczy o tytuł
w koncu nie został zdyskwalifikowany bez powodu

Możecie zamykać mi usta, ale to ja jestem moralnym zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
A tam po co mu taka rozgrzewka. Chcesz zeby biedny Kongo do grobu trafil?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC on FX 3 ŁI!!! AR!!!! LAJWWW!!!!

Następny temat

Motywacja do uprawiania Sportów walki

WHEY premium