SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dorian Yates - Ultimate NOX PUMP

temat działu:

Dorian Yates

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 183377

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 182 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 478
pysiu?? nawet nie wiesz co to znaczy chłopczyku tak się składa że na wykładach profesor poruszył ten temat to piszę czy to możliwe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to się bardziej rozpisz a nie że treść jest taka sama jak temat

chłopczyku

Zmieniony przez - MCKOKS w dniu 2011-03-13 15:10:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
koksu1 weź zejdź na siłke,trzaśnij się gryfem w łeb ale tak porządnie żebyś siadł tyłkiem na ławce,a potem zastanów się jak kulturalnie układać wypowiedzi,co do tematu,kiedyś tak teraz nie i pozamiatane

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 685
Po pierwsze nasuwa mi się taka dygresja na temat smaku.
Jeżeli chcecie żeby coś wam smakowało to jedzcie Milke przed treningiem . Suplement ma działać ,a nie smakować.

TEstuje wersje poniżej




I przyznam ,że jestem troszeczeke zawiedziony, ale może to wynikać z wygórowanych oczekiwań.

Trening trwał 1:15 przez caly czas utrzymywała się duża koncentracja ,chęć do ćwiczen, syzbsze bicie serca, po treningu srodek dzialał ze 3-4h

Cechą charakterystyczną jest napewno sahara w ustach wypiłem 2L wody i było mi mało oraz niesamowita potliwość.

Kolega ,którego poczęstowałem środkiem był bardzo zadowolony ,powiedział że trening konkret ,a w domu wziął się do pisania pracy lic i nie odchodził od kompa przez pare godzin.

I dlaczego jestem trochę zawiędziony?
Bo... No-Shotgun jest po prostu lepszy

http://accelerationperformance.vitahub.com/NO-Shotgun-V.3-588g.html

GDy brałem shotguna naprawdę byłem nie do zatrzymania. Pełna furia na ciężar, koncentracja i ogień

Jeżeli shotgun ma u mnie 6/6 to Dorian 4+
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tez jestem zawiedziony Dorianem, spodziewalem sie lepszego pobudzenia i pompy. Gdy bralem Meso to byla miazga, czulem sie jak dziki zwierz wypuszczony z klatki, na treningu nie czulem zadnego zmeczenia, moglem robic nastepne serie bez przerwy. Po Dorianie troszke lepiej sie cwiczy, ale nie ma tego samego efektu. Moze sprobuje przed nastepnym treningiem 2 saszetki to lepiej zadziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2224
Spotkał się ktoś z wersją opakowania jak poniżej? Dodam, że próbka zakupiona w sklepie w Wawie.. co do jakości sprzętu w środę sprawdzę

Front:
http://img838.imageshack.us/i/cimg4632.jpg/
Back:
http://img571.imageshack.us/i/cimg4634n.jpg/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
ćpałem to i co teraz??

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
normalny oryginalny dorian z usa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2224
MCKOKS popatrz na napisy "ENERGY - FOCUS - STRENGHT - PUMPS" na orginale powyzej sa inne..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam na swoim jak na tej pierwszej focie,nie wiem co ty to masz

może jakaś nowa seria czy coś nie przejmuj się tym

z resztą nox pump działa od pierwszej porcji to powinieneś już od razu wiedzieć czy działa jak trza
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

Dorian Yates - Black Bombs

WHEY premium