SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dorian Yates - Ultimate NOX PUMP

temat działu:

Dorian Yates

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 183402

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12583
wiadomo ze na czczo, szybciej sie wchlonie i szybciej poczujesz efekt, przed treningiem mniemam ze nic tlustego nie jadles, zeby sie trawilo nie wiadomo ile, wiec dziwne ze cie nic nie kleplo. No ale coz, kazdy organizm jest inny, jednak na wiekszosc ludzi dziala i to b.dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
dzieki , tez nad tym myslalem . bede brac na czczo . masz soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 474
Ja Nox Pumpa już mam przetestowanego na różne sposoby. Wcześniej wy***łem artykuł o działaniu, teraz napiszę nieco o spożywaniu.

Więc zacznijmy od tego, że kupujcie Nox Pumpa Doriana i żadnej innej firmy. Ultralife ma gorszy skład, w skrócie, chcecie przetestujcie, ja robiłem kilka testów, DORIAN wypada o wiele lepiej.

Nox Pumpa według producenta najlepiej brać 30 minut przed treningiem. I faktycznie, ale tylko wtedy jeśli nie jadłeś nic od godziny. Jeśli spożyłeś choćby mały posiłek to doriana wypij godzinę przed. Jeśli był to obiad to i nawet półtorej godziny. Dorian działa bardzo długo jak i długo się rozkręca, także nie obawiaj się tego, jeśli pierwsze działanie poczujesz po 30 minutach, a trening masz za godzinę. Spoko. Za godzinę będzie jeszcze lepiej.

Druga sprawa - wcześniej spożyta kofeina zaburza jego działanie. Także w dniu treningowym kiedy zamierzasz brać doriana, odpuść sobie kawę z lub napój energetyczny. Na prawdę warto, żeby poczuć prawdziwą moc

Po spożyciu doriana nic nie jemy.

Zauważyłem, że Nox Pump dobrze się rozkręca podczas intensywnej rozgrzewki. Zwiększa się temperatura ciała, którą podczas rozgrzewki utrzymujemy dłuższy czas, może miec to jakiś wpływ, znawcą nie jestem. Nie wiem czy to zbieg okoliczności, ale odkąd go biorę robię intensywne rozgrzewki i w tym momencie zazwyczaj czuje, że zaczyna działać.

Na ogół pół saszetki mi już starcza. Całą biorę jeśli czuję, że jest mega słaby dzień.

Wcześniej pisałem, że nie zamierzam brać go za każdym razem. Niestety wkręciłem się, bo odkąd go biorę mój trening to po prostu sama przyjemność. Czekam z niecierpliwością kiedy będe mógł iść na trening. Ktoś mi może zarzucić, ze tak na prawdę nie czekam na trening tylko na to żeby wziąć noxa, ale to nie prawda, bo nie mam ochoty go brać, jeśli miałbym siedziec w domu, mam ochotę go wziąć i nap******ć na siłce :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4953
b.dobry booster
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41522
Powiem tak- 15g Doriana rozyebało mi system jestem po pierwszej saszetce, wziętej o 13, 40min przed treningiem. Do tej pory nie moge na miejscu usiedziec. Bałagani w głowie jak nic innego mega skupienie na treningu, utrzymujące się do teraz,maksymalne pobudzenie, trening właściwie bez przerw na odpoczynek.
Jak tak dalej będzie, to nie zasne chyba dzisiaj. Czuje się jak nacpany, aż dziwne, że to legalne jest
Głos oczywiście na bardzo dobry, nigdy nie jadłem nic mocniejszego!

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 474
Spokojnie, zjesz posiłek, położysz się i normalnie zaśniesz.
To własnie w tym lubie, bo paradoksalnie po dorianie jak się położe to mogę spać, a jak wstanę i chcę ćwiczyć to jade na siłkę i dosłownie latam tam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41522
Godzina 20:30, od przyjęcia doriana minęło 7,5godz. i nadal czuje się bardzo pobudzony i skupiony na wszystkim. Neurony szaleją

Zmieniony przez - darioman7 w dniu 2011-10-05 20:29:00

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
darioman7 no właśnie jest nie legalne jak by nie było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41522
No jak nie legalne jak w sklepach normalnie sprzedają? czy chodzi ci o to, że poprostu jeszcze nie zdążyli się do tego dopieprzyc? Dorian "puścił" mnie wczoraj ok 22, po ost.posiłku przed snem. Mocne ścierwo

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 474
No właście zastanawiam się czy nie zrobić większych zapasów, bo co będzie jak wycofają
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

Dorian Yates - Black Bombs

WHEY premium