SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dorian Yates - Ultimate NOX PUMP

temat działu:

Dorian Yates

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 183258

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1261
kult - jadles posilek miedzy dorianem a treningiem ??. tez go teraz biore. kazdy trening jest zaj... pobudzenie male a le jest, pompa masakryczna na +, smak tez masakryczny z tym ze jun na minus, ale pije go teraz z sokiem pomaranczowym sila tez na +. ma dzialac a nie smakowac tak ze polecam goraco :D

Go Hard Or Go Home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jadlem posiłek po dorianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1261
ale to raczej nie jest dobre rozwiazanie...

Go Hard Or Go Home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zalezy dla kogo, dla mnie lux
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 33
ja miałem 30 saszetek i opierałem na dorianie mój cykl, zawsze brałem na pusty żołądek i nie jadłem po nim nigdy posiłku , według mnie najlepsza kosa na rynku , brałem dużo pomperów i nic tak na mnie nie działało , efekty po cyklu bardzo dobre
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2588 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23191
zjadlem juz troche tego i powiem ze jak dla mnie - jeden z najlepszych

slyszalem ze sa/byly 2 wersje i ze ta pierwsza byla mocniejsza. info od osob co brali oba. wypowie sie ktos?

http://www.sfd.pl/SAPPHIREEX-t807051.html zdiecia strona: 1,4,6,7,9,10,11,12,13,14,15,18,21,21,25

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 103
tak po jednej probce to nie mozna nic stwierdzic wrazenie moglo byc psychologiczne ze to cos nowego, czlowiek legeda to wymyslil mozna jaks opinie napisac jak sie dluzej uzywa - poza tym nastawienie do treningu i chec do przekracznia granic bierze sie z motywacji a na to nie ma i nie bedzie suplemetu he he to tylko moje zdanie pozdrawiam

pozdro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po jednej probce mozna stwierdzic jak ma sie wieloletni staz i zjadło supi za $$$$$$$$$$, jak znasz swoj organizm i psychike to w szczegolnosci po boosterach jak doriana mozna wyciagnac wnioski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
imo stary 1 sasz ma dzialadnie 1,5 nowej (2 troche mnie juz telepie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 327
Witam! Mam pytania: czy Dorian NOX PUMP jest silniejszy niż na naNO VAPOR albo N.O. PLASMACORE? I druga sprawa: gdzie mogę kupić Doriana? Na sfd nie ma, na allegro też... Pozdrawiam!

"...nawet w chwili złej nigdy nie opuszczę Jej..." CRACOVIA!

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

Dorian Yates - Black Bombs

WHEY premium