SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dorian Yates - Ultimate NOX PUMP

temat działu:

Dorian Yates

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 183276

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2913
jw, tylko lemon chyba, przynajmniej ja taki dostawałem za każdym razem.Jak pisałem w smaku jest,,,,niedobry, ale wszystko co niedobre działa:). Klepie już po pierwszej dawce.Podczas przyjmowania po treningu aż do nocy chodziłem jak po spidzie, przyspieszone bicie serca i wogóle.Ja polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 237 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90295
Piłem starego noxa tego pierwszego co DY wypuścił / teraz mam 2 paczke ultralifenox pump extreme ( kopia pierwszego noxa - działa tak samo , smak tropical flavour smakuje tak samo obrzydliwie )oraz ostatnio probowałem DY z Usa tego niebiesko-srebrnego i mam porownianie . Stary nox = to samo co extreme w działaniu , natomiast ten nowy co Yates wypuścił w Usa ma słabszy skład , mniej subst aktywnych , wiecej cukrów , jedyne co mają wspolnego moim zdaniem to ilośc geranium . Działa na mnie zdecydowanie słabiej i nie polecam ( smak za to lepszy lemon-lime)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 528 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10358
jakie mniej subs aktywnych? co w 1 na ciebie dzialalo pobudzajaco czego nie ma w 2? kreatyna?

"socjalista - ogniwo posrednie miedzy malpa, a czlowiekiem" - Janusz Korwin-Mikke

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 237 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90295
Ultralife nox pump xtreme - 17g saszetka, 6g cukrów => 11g substancji


Dorian yates USA - 15g saszetka, 10g cukrów => 5g substancji

EXTREME
ULTIMATE CELL-VOLUMIZING MATRIX 6 g
ULTIMATE PRO-ENERGY MATRIX 9 g
PATENTED ABSORPTION ENHANCER 2.5 mg

DY USA
ULTIMATE CELL-VOLUMIZING MATRIX 4.4 g
ULTIMATE PRO-ENERGY MATRIX 8.9 g
PATENTED ABSORPTION ENHANCER ??? mg

wystarczy porownać składy i czytac ze zrozumieniem pozdro
Zmieniony przez - ronny17 w dniu 2010-07-30 20:55:11

Zmieniony przez - ronny17 w dniu 2010-07-30 20:55:43

Zmieniony przez - ronny17 w dniu 2010-07-30 20:56:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 528 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10358
https://sklep.sfd.pl/Dorian_Yates_Ultimate_NOX_PUMP-opis2388.html
https://sklep.sfd.pl/Ultralife_Nox_pump_xtreme-opis26001.html

te 1,6 grama wiecej w wolumizerze w starym to kreatyna, potas i wapno, czytaj sklady dokladnie ;) pzdr

a reszta to jakies gowno w stylu witaminek i ziolek, ktore tak dzialaja jak i homeopatia

Zmieniony przez - beria66100 w dniu 2010-07-30 21:06:28

"socjalista - ogniwo posrednie miedzy malpa, a czlowiekiem" - Janusz Korwin-Mikke

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 237 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90295
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 528 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10358
no i co z tego ze ma wiecej gramow jak to jest kreatyna i wypelniacze??

wiecej nie zawsze znaczy lepiej. Masz na tacy to co sie liczy

extreme

ULTIMATE CELL-VOLUMIZING MATRIX 6 g
ULTIMATE PRO-ENERGY MATRIX 9 g

DY

ULTIMATE CELL-VOLUMIZING MATRIX 4.4 g
ULTIMATE PRO-ENERGY MATRIX 8.9 g

6-4,4 = 1,6 grama

to nie jest metaamfetamina zebys to poczul tylko KREATYNA I WITAMINY.

reszta skladu sie nie liczy bo to regulatory wchlaniania i cukry. Cena jest za droga nowego to trzezba przyznac, ale nie moze dzialac slabiej niz stary, nie ma takiej sily.


Zmieniony przez - beria66100 w dniu 2010-07-30 21:20:45

masz label nowego
http://www.dorianyatesnutrition.com/products/noxpump/label

i porownaj sklad samemu, brakuje kreatyny i witamin

Zmieniony przez - beria66100 w dniu 2010-07-30 21:24:46

"socjalista - ogniwo posrednie miedzy malpa, a czlowiekiem" - Janusz Korwin-Mikke

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 237 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90295
Zasugerowałem sie wypowiedziami z b-f pod względem teoretycznym ( skład) ale w praktyce testowałem obie wersje i mam porównanie i twierdze że wersja extreme jest dużo mocniejsza od DY Usa. W skład sie sam szczegółowo nie zagłebiałem bo i po co skoro trening lepszy na extreme to jego będe kupował.Sprawa jest otwarta bo każdy jest inny jeden lepiej poczuje teoretycznie słabszego dopalacza a inny nie kopnie 2 miarki meso . To moja opinia . Super że jest mozliwośc kupna saszetek każdy niech zakupi to pare sztuk i sam na sobie stestuje .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
to dlaczego ja mam lepsza pompe i pobudzenie po DY niz po xtreemie? juz nic nie czaje

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 237 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90295
Tak juz włąśnie jest ze jednego lepiej klepnie sama czarna kawa a drugiego nie ruszy potrojna dawka przedtreningowca. Ja np wogole nie poczułem 3 miarek no-xploda a 1 miarka nitrobolonu mnie spompowała okrutnie .
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

Dorian Yates - Black Bombs

WHEY premium