SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dorian Yates - Ultimate NOX PUMP

temat działu:

Dorian Yates

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 183260

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 274 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12921
co potrafi ... ja ci powiem.... nox pump i kreatyna zrobią z ciebie skur...czysyna:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 491 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7371
powiem tyle, nox działa i to nieźle, ale ja pracuje na 2 zmiany i przed drugą czyli przed 14 jak idę na siłke nie zażywam bo po jest taki zjazd że w pracy bym spał i to mocno

jak pomogłem, daj SOG'a :)

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”
"Znawca Praktycznej Anatomii"

moja siłka http://www.youtube.com/watch?v=cBArpchKJdY 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
spróbowałem jedną saszetkę i muszę powiedzieć, że robi robotę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 274 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12921
ja pracuje na 12.30 cwicze o 21.30 -- na 18.30 cwicze o 12.30 ---na 0.30 cwicze o 18.30 ----- i musze jakos przezyc chociaz tez jest niekiedy ciezko . Nox daje rade nawet lepiej jak mesomorph. ale meso tez na duży plus. obydwie przedtreningówki na duży plus. Zjazdy sie zdazały, bezsilność i senność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 491 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7371
mi się nie zdarzają, są po każdym treningu z noxem :)

jak pomogłem, daj SOG'a :)

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”
"Znawca Praktycznej Anatomii"

moja siłka http://www.youtube.com/watch?v=cBArpchKJdY 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14
panowie, jade na Dorianie juz poltora misiaca.Dziala tal samo jak po pierwszej saszetce, wzielem juz ich okolo 40... kazdy trening jest idelny, pompa jak nigdy wczesniej,ale....
problemy mam ze snem, od wczoraj mam kolotanie serca, bije mi po dorianie chyba z 200 udezen naminute,Dziala on kilka godzin po treningu, zwykle go zazywam okolo 14.40 a wczoraj go wciaz czulem o 20 :) polecam,ale uwazajcie na serce... :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23737
mało osób już pisało, że to syf?
jak masz kołatanie serca to zdecydowanie sobie odpuść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
welcome dobrze mówi. Lepiej odstaw chociaż na jakiś czas i zobacz czy wszystko będzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1309 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24448
mega pompa i skupienie dla mnie kosa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 114 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6907
wellcome7
mało osób już pisało, że to syf?
jak masz kołatanie serca to zdecydowanie sobie odpuść.


co polecisz dla osób z predyspozycjami do kołatania ? jeżeli to syf to co wybrać ?? może starsze produkty o nieco słabszym składzie ??
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

Dorian Yates - Black Bombs

WHEY premium