SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dorian Yates - Ultimate NOX PUMP

temat działu:

Dorian Yates

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 183439

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23737
coś opartego na argininie i ograniczonych ilościach kofy
żadnych 1,3d : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 491 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7373
polecam aakg z treca

jak pomogłem, daj SOG'a :)

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”
"Znawca Praktycznej Anatomii"

moja siłka http://www.youtube.com/watch?v=cBArpchKJdY 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6
bradzo dobry !! polecam nic lepszego nie brałam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
testowałem ostatnio wersję bez 1,3dl, jak dla mnie ok, pompa wciąż dobra, ale bez tego efektu naćpania jak po 1,3d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 701 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19472
za tą kase bez 1,3 to trochę słabo.

W defensywie nie do pokonania,w ofensywie nie do zatrzymania!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42
wszystko dobrze tylko,ze te 30 saszetek sie kiedys konczy i trzeba odstawic ze wzgledu na zawartosc 1,3 di.... dziwnie sie cwiczy potem gdy brak tej "piany z pyska"...odczuwalny niedosty tego braku mocy co na dorianie...jednak polecam cylkicznie...wszystko jest ok....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11362
Ostatnio próbowałem wersję bez 1,3..
Lipa straszna, zero pobudzenia, odczuwalne jak po niecałej filiżance kawy, nie warte 3 zł a co dopiero 6

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 289 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1274
Czy wersja z 1,3, czy bez, absolutna porażka, bardziej robi mnie kawa niż sławny Dorian.

No pain, no gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 848
Doszly do mnie 2 saszetki - kupilem z ciekawosci. Zarzucilem 1/2 saszetki kumpel tez choc trening mialem kilka h pozniej. Naspawalo mnei za mocno przez jakis czas czulem sie jak wtedy gdy przedawkowalem kofeine, choc tym razem bylem spokojniejszy i bez zawrotow glowy. Lekkie dusznosci, mega koncentracja, pobudzenie i uczucie jednak ze za mocne, fakt jestem wrazliwy. Po 1h objawy niepozadane ustapily. Północ - trening - nie sadzilem ze podziala az tak a w dodatku po dluzszym czasie. Nigdy nie czulem takiej koncentracji, swobody i sily przy wyciskaniu. Teraz po 8h dalej nie mysle nawet o spaniu a juz pozno troche eheheh. Dla mnie 1/3 porcji - 5g zalatwia sprawe, choc nie wiem czy nie kupie czegos bez kofeiny. Żyły mam wyje**** jak nigdyPS kumpel nic nie poczul
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 848
Przepraszam że post pod postem ale chce cos dopisac a nie moge edytowac, mialem 1-2 sekundowe kolatanie serca, takie wibrujace nieprzyjemne uczucie. Poza tym na poczatku po 1h od zazycia, myslalem ze dostane ataku epilepsji, znam to uczucie bo do 15go roku zyia mialem kilka napadow. Ogolnie nie polecam poczatkujacym, sam chyba zrezygnuje bo spawa mnie za mocno. Glosuje na BDB, bardzo ciekawe doswiadczenie dla mnie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

Dorian Yates - Black Bombs

WHEY premium