SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dorian Yates - Ultimate NOX PUMP

temat działu:

Dorian Yates

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 183344

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dorian Yates NOX PUMP

* Smak: Fruit Punch
* Cena: 30 saszetek ok. 135 zł, 360g ok. 139 zł
* Rozpuszczalność: 8/10

Michał O. - Jedna z najlepszych przedtreningówek jaką brałem. Po pierwszej saszetce niesamowita reakcja organizmu: super pompa, mega koncentracja i siła. Po 10 saszetce radzę zwiększyć dawkę do 1,5 saszetki bo organizm już się przyzwyczaja do 1 saszetki.

Kacper - 2 lata temu brałem 1 edycją Nox Pumpa i powiem, że treningi były przyjemnością. Nie mogłem doczekać się następnego treningu. Na siłowni byłem niezniszczalny - coś pięknego. Minusem są zjazdy.

* Plusy i Minusy

+ super pompa,
+ mega koncentracja,
+ barbarzyńska siła,
+ uczucie nieśmiertelności.
- średni smak,
- wysoka cena,
- lęki tzw. zjazd potrenigowy (występuje na początku spożywania odżywki po 2h od skończenia treningu)
- nadmierna gadatliwość
https://www.facebook.com/xnoeasywayoutx - Zapraszam wszystkich na naszą stronę. Strona o sporcie, motywacji, zdrowym odżywianiu, suplementacji (testy suplementów)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie mogłem zrobić edit, więc wrzucam zdjęcie.


https://www.facebook.com/xnoeasywayoutx- Zapraszam wszystkich tutaj. Strona o sporcie, motywacji, zdrowym odżywianiu, suplementacji (testy suplementów)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2217
Dorian kozak, czulem sie bog. Po dorianie osiagniesz wszystko. Ogromne tak dla tego supla :)

ćwicz ćwiczenia :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30
Czy w/w nadaje się również dla kobiet?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30516
Zależy co wcześniej brałaś. Moim zdaniem ten produkt na pierwsza przed treningówkę jest zbyt mocny.

"Ból jest twoim przyjacielem, sprzymierzeńcem, mówi ci kiedy jesteś poważnie ranny, nie pozwala ci zasnąć, przypomina ci abyś kończył tą pracę i wrócił do domu. Ale czy wiecie co jest najlepszego w bólu? Świadczy o tym, że żyjesz."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 228 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6324
Miałem po pare saszetek ze wszystkich nox pumpow. Z ultralife w ogole nie czułem, Xtreme juz troche lepiej. Najlepszy nox pump od DY. Pobudzenie i checi do treningu super.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziewczynom polecam stosowanie 1/2 saszetki Doriana - wyjdzie bardzo ekonomicznie, a pobudzenie będziesz miałą konkret, chyba, że ważysz powyżej 80 kg to już możesz cykać 3/4 albo całą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30
OK, czy możecie polecić jakiś extra spalacz tłuszczu dla kobiet pomijając Doriana?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dorian to nie spalacz tylko przedtreningówka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4
A więc są trzy rodzaje nox pump z tergo co piszecie :
1)DORIAN YATES Nox Pump\
2)DORIAN YATES Nox Pump Tub
3)ULTRALIFE Nox Pump XTREME
a więc , który z tych dorianów jest waszym zdaniem najmocniejszy i najlepszych efektów można się spodziewać?? Chciałbym, również zapytać kogoś kto ukończył pełny cykl biąrąc tą odżywkę i jakie efekty na wadze zauwazył ????
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

Dorian Yates - Black Bombs

WHEY premium